PDA

View Full Version : مبتدی: تنظیم موفعیت اسکریپت چت

rezahesami
یک شنبه 05 مهر 1394, 01:48 صبح
سلام دوستان
یک اسکریپت چت داخل سایتم میخام بزارم ، فقط میخام از سمت راست ۷۰ تا فاصله داشته باشه. ممنون میشم بگید چطور انجام بدم، قالب php هست.

H:Shojaei
یک شنبه 05 مهر 1394, 10:57 صبح
؟!؟!؟!؟!؟ واقعا سوال پرسیدن هم هنر میخواداااا
کو کد؟
چه اسکریپتی؟
ولی به هر حال شما دایو پرنت قسمت چت رو پیدا کنید و استایل right:70px; رو بهش بدین اگر نشد سوال رو کاملتر کنید چون اینطوری هیچکس جوابی به شما نمیده!!!

------------ویرایش
عذر خواهی ... واسه این که تند صحبت کردم منظوری نداشتم...
در حال جواب دادن به سوالات بودم که چندین سوال نا مشخص و نامفهوم دیدم آخریش هم سوال شما بود اختیار از دستم در رفت شرمنده...

rezahesami
یک شنبه 05 مهر 1394, 23:43 عصر
؟!؟!؟!؟!؟ واقعا سوال پرسیدن هم هنر میخواداااا
کو کد؟

دوست عزیز، ممنون بابت راهنمایی و نظرتون. فرمایش شما کاملن درسته ، سوال کردن هنر میخاد. مثلن نیازی نیست برای سوال و جمله این همه علامت سوال و تعجب گذاشته بشه.
من فکر می کنم واضح مطرح کردم سوال رو ، یه چیزی مثل این تصور کنید. داخل تگ اسکریپت هرچی باشه فکر نمی کنم ربطی به محلش داشته باشه. سوال در مورد موقعیت دهی هست نه اسکریپت:

<-----Start chat script---->
<script type="text/javascript">
</script>
<-----End chat script---->

چه اسکریپتی؟

اسکریپت 3rd party هست دوست عزیز. تفاوتی از لحاظ اصل سوال ایجاد نمی کنه ولی شما فرض کنید مثلن zopim هست!

ولی به هر حال شما دایو پرنت قسمت چت رو پیدا کنید و استایل right:70px; رو بهش بدین اگر نشد سوال رو کاملتر کنید چون اینطوری هیچکس جوابی به شما نمیده!!!

این کار رو انجام دادم نشد.

Unique
دوشنبه 06 مهر 1394, 14:24 عصر
آقا رضا خداوکیلی جناب شجاعی منظور و قصدی نداشتن و میخواستن بگن برای کمک کردن نیاز به اطلاعات بیشتری هست. شما هم انجمن را اشتباه اومدین و این سوال را باید جای دیگه ای می پرسیدین. راهکاری هم که گفتن کلیه همونطور که سوال شما کلی هستش. معمولا این اسکریپت های چت خودشون agument میگیرن که کجای صفحه باشه و میشه customize کردشون. css شما هم کاری از پیش نمیبره اگه اسکرپیت جای دیالوگش را با javascript بعد از load شدن صفحه تغییر بده.

شما اول بیرونی ترین element را (چون ممکنه اصلا div نباشه) پیدا کن و با css سعی کن جاش را مدیریت کنی. اگه نشد باید بعد از load شذن script zopim یا هر چیزی با javascript اون element را جابجا کنی.

rezahesami
دوشنبه 06 مهر 1394, 20:29 عصر
آقا رضا خداوکیلی جناب شجاعی منظور و قصدی نداشتن و میخواستن بگن برای کمک کردن نیاز به اطلاعات بیشتری هست. شما هم انجمن را اشتباه اومدین و این سوال را باید جای دیگه ای می پرسیدین. راهکاری هم که گفتن کلیه همونطور که سوال شما کلی هستش. معمولا این اسکریپت های چت خودشون agument میگیرن که کجای صفحه باشه و میشه customize کردشون. css شما هم کاری از پیش نمیبره اگه اسکرپیت جای دیالوگش را با javascript بعد از load شدن صفحه تغییر بده.

شما اول بیرونی ترین element را (چون ممکنه اصلا div نباشه) پیدا کن و با css سعی کن جاش را مدیریت کنی. اگه نشد باید بعد از load شذن script zopim یا هر چیزی با javascript اون element را جابجا کنی.

ممنون بابت توضیح.

Unique
سه شنبه 07 مهر 1394, 00:43 صبح
ممنون بابت توضیح.
خواهش میکنم ! :چشمک:

به پست آخرت و این پستی که من الان زدم میگن اسپم ! برای تشکر کردن میتونی روی آیکون تشکر کردن کلیک کنی. امیدوارم توی انجمن فعالیت کنی و از رفقای خوب ما بشی اینجا