PDA

View Full Version : سوال: مسکل در لاگین کردن 2 سایت مختلف

milad_d993
یک شنبه 05 مهر 1394, 08:26 صبح
سلام دوستان
توی وبسایت اول لاگین میکنم؛ میرم به وبسایت دوم و به محض اینکه اونجا لاگین میکنم وقتی به سایت اول برمیگردم میبینم که دیگه لاگین نیستم و بلعکس
این دو تا وبسایت هم به برای یک شرکت نیستند......

این مشکل از چیه؟؟؟ ببخاطر برنامه نویسیه یا سرور یا.........؟؟؟ مشکل امنیتی میتونه باشه
اگر که مشکل توی برنامه نویسیه راه حلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(جواب بدین لطفا؛)

us1234
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:43 صبح
دامین ها فرق دارد ؟

به احتمال 99 درصد بخاطر کوکی است ولی سوال اینجاست که اگر دامین ها مشابه نیست چطور این مشکل رخ میدهد .

pbm_soy
یک شنبه 05 مهر 1394, 12:22 عصر
دوست عزیز بهتر بود اسم سایتها را میگفتید تا دقیقتر بررسی کنیم!

opluse
یک شنبه 05 مهر 1394, 13:32 عصر
من چند وقت پیش ب همین مشکل برخوردم و اشکال توی session بود چون هر دوتا وقتی لاگین می شد

$_SESSION['user'] = $user

این دستور اجرا می شد و وقتی میرفتم توی اونیکی سایت می دیدم لاگین هست ولی اطلاعات رو نشون نمیده ! چون session بود ولی مقدارش فرق داشت

حالا شما کوکی ها و session ها رو چک کنید شاید اشکال از همین باشه .

H:Shojaei
یک شنبه 05 مهر 1394, 15:16 عصر
من چند وقت پیش ب همین مشکل برخوردم و اشکال توی session بود چون هر دوتا وقتی لاگین می شد

$_SESSION['user'] = $user

این دستور اجرا می شد و وقتی میرفتم توی اونیکی سایت می دیدم لاگین هست ولی اطلاعات رو نشون نمیده ! چون session بود ولی مقدارش فرق داشت

حالا شما کوکی ها و session ها رو چک کنید شاید اشکال از همین باشه .
اگر دو سایتی که دوستمون ایجاد کننده تاپیک میگن روی یک دامنه نباشن این قضیه که منتفیه چون روی هر دامنه یک سشن آی دی یکتا ثبت میشه و امکان این که سشن ها همنام باشن و واسه سایتهای دیگه ست بشن نیست...

milad_d993
یک شنبه 05 مهر 1394, 17:46 عصر
روم به دیوار ولی الان دوباره چک کردم و دیدم که مشکلی نیست یا برطرف شده (فکر میکنم مشکل باید از مرورگر من یا شاید افزونه هاش باشه)

دوست عزیز بهتر بود اسم سایتها را میگفتید تا دقیقتر بررسی کنیم!

صبح که اینجوری میشد توی همین انجمن (برنامه نویس دات اُرگ) و انجمن آشیانه بودم

با عرض شرمندگی یه سری افکار شیطانی اومد سراغم و با نقض قانون شماره 2 انجمن یه اکانت دیگه درست کرم (چون id'م توی انجمن آشیانه milad993d هستش)
حالا میخوام درخواست حذف این اکانت جدید milad993d رو بدم؛ البته لینک فعال سازی رو از تو ایمیلم کلیک نکردم که با milad993d درخواست حذف بدم لازمه آیا.........