PDA

View Full Version : سوال: تعیین کانکشن استرینگ

yosef_ghobadi
یک شنبه 05 مهر 1394, 16:01 عصر
سلام به همه
بنده یه برنامه نوشتم که اطلاعاتش داخل sqlserver دیتابیس ذخیره میشه,چیکار کنم که روی سیستم های دیگه هم به بانکش وصل بشه کار کنه؟کانکشن استرینگ رو چطوری تعیین کنم؟

malloc
یک شنبه 05 مهر 1394, 16:28 عصر
توی دسکتاپ کلیک راست کنید و یه فایل متنی بسازید ..... حالا پسوند اون فایل رو به udl تغییر بدید ..... بعد بازش کنید ..... حالا توی پنجره باز شده تنظیمات مشخصتون رو انجام بدید (صفحه باز شده خودش گویا هست و نیاز به توضیح نداره) بعد اوکی کنید و حالا همون فایل رو با notpad باز کنید ..... میبینید که کانکشن استرینگ استاندارد توش تعریف شده

aria2006
یک شنبه 05 مهر 1394, 17:31 عصر
سلام به همه
بنده یه برنامه نوشتم که اطلاعاتش داخل sqlserver دیتابیس ذخیره میشه,چیکار کنم که روی سیستم های دیگه هم به بانکش وصل بشه کار کنه؟کانکشن استرینگ رو چطوری تعیین کنم؟

دوست عزیز میتونید یه کلاس ساده مثل مورد زیر در برنامتون ایجاد کنید و هر جا که نیاز بود از اون استفاده کنید:

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Data.SqlClient;
using System.Data;

namespace probook
{
class myconstr
{

public static SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=dbname;Integrated Security=True");
}
}

yosef_ghobadi
دوشنبه 06 مهر 1394, 00:05 صبح
دوست عزیز میتونید یه کلاس ساده مثل مورد زیر در برنامتون ایجاد کنید و هر جا که نیاز بود از اون استفاده کنید:

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Data.SqlClient;
using System.Data;

namespace probook
{
class myconstr
{

public static SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=dbname;Integrated Security=True");
}
}

فکر کنم نتونستم منظورمو برسونم,من تو کامپیوتر خودم مشکلی با برقراری ارتباط با بانک ندارم,مسلما کانکشن استرینگی که من تو کامپیوتر خودم باهاش به بانک وصل میشم,فقط در سیستم من کار میکنه ووقتی برنامه بره رو سیستم دیگه نمیتونه با بانک ارتباط برقرار کنه وباید کانکشن,استرینگ مختص اون سیستم به برنامه داده بشه,سوال منم اینه که چطوری تو هر سیستمی کانکشن استرینگ مختص اون سیستم ایجاد کنیم,یعنی برنامه خودش ایجاد و به بانک وصل بشه؟

malloc
دوشنبه 06 مهر 1394, 10:02 صبح
فکر کنم نتونستم منظورمو برسونم,من تو کامپیوتر خودم مشکلی با برقراری ارتباط با بانک ندارم,مسلما کانکشن استرینگی که من تو کامپیوتر خودم باهاش به بانک وصل میشم,فقط در سیستم من کار میکنه ووقتی برنامه بره رو سیستم دیگه نمیتونه با بانک ارتباط برقرار کنه وباید کانکشن,استرینگ مختص اون سیستم به برنامه داده بشه,سوال منم اینه که چطوری تو هر سیستمی کانکشن استرینگ مختص اون سیستم ایجاد کنیم,یعنی برنامه خودش ایجاد و به بانک وصل بشه؟

دوست عزیز اون مطلبی که توی پست دوم گفتم استاندارد کانکشن استرینگ رو که توی تمامی سیستم ها کار کنه بهتون برمیگردونه اینم نمونه کانکشن من :

<add key="DataBase_Edit" value="data source=192.168.1.100;initial catalog=NA_Edit;persist security info=False;user id=dfgdfgafggadfg;password=234234234;packet size=4096" />