PDA

View Full Version : گفتگو: بهترین سایت آموزش آنلاین خارجی

opluse
یک شنبه 05 مهر 1394, 19:55 عصر
سلام دوستان و اساتید محترم .

به تازگی دو تفاهمنامه رو گرفتم یکی با یک طرف خارجی که بتونه آموزشهای آنلاین و ویدیو آموزشها رو برام بخریداری کنه و یکی هم با یکی از موسسات ترجمه ک این ویدیو ها رو بصورت تخصصی برام ترجمه کنند .

حالا از دوستان میخوام سایتهای خارجی ک بهترین آموزشها رو دارن بصورت مرحله به مرحله از مقدماتی تا پیشرفته در زمینه برنامه نویسی وب و طراحی وب رو معرفی کنند .

با تشکر منتظر راهنماییتون هستم .

amir6771
یک شنبه 05 مهر 1394, 20:32 عصر
چندتایی که خودم ویدیوهای آموزشی ازشون دیدم و استفاده کردم و معروف هم هستن :

tutsplus.com

lynda.com

udemy.com

infiniteskills.com

pbm_soy
دوشنبه 06 مهر 1394, 00:39 صبح
در ضمن پیشنهاد میدم ترجمه را جایی بدهید که اینکاره باشند!
صرفا بلد بودن زبان انگلیسی مهم نیست! حتی پیشنهاد میدم دروس شبکه را کسی که شبکه بلد باشه ترجمه کنه و به همین ترتیب برنامه نویسی را برنامه نویس ترجمه کنه!
هر چند که خیلی ایده ال فکر میکنم ولی فکر میکنم اگر به این ترتیب عمل کنید نتیجه بهتری بگیرید چون فکر میکنم ترجمه ویدیو از کتاب کمی متفاوت تر باشد نمیگم سختتر! چون جملات میتوانند از حالت کتابی و استاندارد متفاوت باشند!
درذهرصورت این نظر من است! میتوانید چند نمونه ترجمه اول کار طرف بگیرید البته نمونه ها را هم خودتان انتخاب کنید بهتر است!
در ضمن در پست بالا سایتهای خوبی معرفی شده اند من هم شرکت cbt nugest را معرفی میکنم معمولا آموزشهای جامع و متنوعی دارند مخصوصا کارهاشون تنوع بالایی داشت!

opluse
دوشنبه 06 مهر 1394, 11:40 صبح
در ضمن پیشنهاد میدم ترجمه را جایی بدهید که اینکاره باشند!
صرفا بلد بودن زبان انگلیسی مهم نیست! حتی پیشنهاد میدم دروس شبکه را کسی که شبکه بلد باشه ترجمه کنه و به همین ترتیب برنامه نویسی را برنامه نویس ترجمه کنه!
هر چند که خیلی ایده ال فکر میکنم ولی فکر میکنم اگر به این ترتیب عمل کنید نتیجه بهتری بگیرید چون فکر میکنم ترجمه ویدیو از کتاب کمی متفاوت تر باشد نمیگم سختتر! چون جملات میتوانند از حالت کتابی و استاندارد متفاوت باشند!
درذهرصورت این نظر من است! میتوانید چند نمونه ترجمه اول کار طرف بگیرید البته نمونه ها را هم خودتان انتخاب کنید بهتر است!
در ضمن در پست بالا سایتهای خوبی معرفی شده اند من هم شرکت cbt nugest را معرفی میکنم معمولا آموزشهای جامع و متنوعی دارند مخصوصا کارهاشون تنوع بالایی داشت!

ممنون دوست عزیز ، حتما همین طوره مطمئنا به کسی میدم ترجمه کنه ک خودش این کاره باشه ! البته ترجمه با نظارت خودم هست و باید بومی سازی بشه با رفتار و فرهنگ خودمون .

H:Shojaei
دوشنبه 06 مهر 1394, 12:23 عصر
کار جالبیه موفق باشید...
رفرنس ها یادتون نره هیچ وقت مثلا php.net گاهی هیچ کجا مثل رفرنس مرجع یه مطلب رو نمیتونه توضیح بده(البته منظور مفاهیم پیشرفته)...
و یه چیز دیگه هم این که به نظر من محتوایی که انتخاب میکنید از همه چیز مهم تره این که چه چیزی نیازه؟ این مهمه...
مثلا الآن دیگه ساخت فروشگاه آنلاین یه جستجو کنید اینقدر هست که آدم نمیدونه چی انتخاب کنه و فرضا هم شما یکی از بهترین آموزش ها رو داشته باشید در این رابطه باز هم بین این همه گم میشید...
به نظرم اول تحقیق کنید که پولتون الکی هدر نره...