PDA

View Full Version : سوال: توانایی برای استخدام در شرکت طراحی وب

Pedram77
دوشنبه 06 مهر 1394, 10:38 صبح
135533
سلام اساتید و دوستان گرامی.
بنده تازه دانشگاه رفتم و میخوام از همین اول یک کاریو شروع کنم که یه سابقه برام درست بشه. نمیدونم چه توانایی ها و دانسته هایی لازمه که توی یک شرکت برنامه نویسی وب استخدام بشم. به PHP،HTML،CSS،JS،JQuery تسلط دارم و Bootstrap هم کار کردم. نمیدونم اینا کافیه یا نه. لطفا اگه تجربه در این زمینه دارید به من و کسایی که مثل من هستند کمک کنید. اگر هم میدونید که چه مراحلی باید برای این که برای استخدام طی کنم رو بگید چون تاحالا تجربشو نداشتم :) خیلی ممنون

H:Shojaei
دوشنبه 06 مهر 1394, 11:00 صبح
اگر میخواید استخدام بشید برید به شرکتهایی که وجود دارن درخواست بدین الآن هم که برنامه نویسی خوب واقعا کمه...
اونجا هم سطح دانشتون معلوم میشه و کاری که نیازه انجام بدین رو میفهمید ک هاز پسش بر میاید یا نه...
اطلاعاتی هم که دارید واسه تو یه شرکت کار کردن خوبه...

Pedram77
دوشنبه 06 مهر 1394, 13:32 عصر
خیلی ممنون.پس فقط کافیه برم بگم سلام من اومدم استخدام شم؟ مدرک یا چیزی ازم نمیخوان؟

Mohammad-tashi
دوشنبه 06 مهر 1394, 17:56 عصر
سلام اگر این مهارت هایی که گفتید رو دارید مطمئن باشید گزینه خوبی برای شرکت ها هستید
اگر گرگان بودی خودم لازمت داشتم:قلب:

Pedram77
دوشنبه 06 مهر 1394, 18:42 عصر
مرسی ممنون درس پس میدم :)

Pedram77
دوشنبه 06 مهر 1394, 20:21 عصر
تا الان به خیلی شرکتا زنگ زدم بعضیاشون تا میفهمن دانشجوام میگن شرمنده، بقیشونم ازم رزومه و سابقه و از این چیزا میخوان.:گریه:

H:Shojaei
دوشنبه 06 مهر 1394, 21:14 عصر
خسته نباشید
هنوز که اول راهید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن فکر میکنم اینجا این مسائل اسپم باشه ...

Pedram77
دوشنبه 06 مهر 1394, 23:59 عصر
هعی... باشه خودم یه کاریش میکنم :افسرده:

hsgpro
سه شنبه 07 مهر 1394, 11:24 صبح
سلام
بهترین کار برای شما اینه که یه سایت یا نرم افزار بزرگ بسازید و یکی دو سال روش کار کنید و وقتی معروف شد به عنوان رزومه ازش استفاده کنید.
مثلاً اگر مدیر سایت های معروفی مثل بلاگفا یا جملک و... حتی سیکل هم نداشته باشن اما رزومه پر بار اینطوری داشته باشن مطمئناً استخدام میشن.
البته ساختن یه رزومه پر بار اینطوری هم کار هر کسی نیست نمونه اش خود من اصلاً نتونستم تو این زمینه موفق باشم.
تا وقتی هم که دانشجویی هیچ جا بهت کار نمیدن پس بهتره درست رو تموم کنی و طی این سال های درسیت هم دنبال چند نمونه کار خوب برای خودت باشی.

hamedarian2009
سه شنبه 07 مهر 1394, 17:04 عصر
مهمترین بخش همین نمونه کار داشتن است شما شخصی رو که ادعا میکنه معمار هست اما تا حالا ندیدین خونه ای بسازه آیا باورش میکنید؟ برنامه نویس وب هم باید چندتا برنامه تحت وب نوشته باشه دیگه
این روزها توی دانشگاه بعضی از دانشجویان کمی با HTML و CSS ویک زبان سمت سرور آشنا میشن فکرمیکنن کاملا به وب تسلط دارند در حالی که یک برنامه نویس با 5 سال تجربه این جرات رو نداره بگه من کاملا مسلطم
به افرادی که به شرکت ها برای استخدام مراجعه می کنند شاید 10 درصد ازونها برنامه نویس باشند که درخواست رزومه و نمونه کار عملی منطقی از طرف شرکت ها می باشد

Pedram77
سه شنبه 07 مهر 1394, 17:47 عصر
نه داداش حامد من مهارتشو واقعا دارم ولی اصلا نمیدونم چجوری باید نمونه کار جمع کنم.... لطفا راهنمایی کنید. :متفکر:

hamedarian2009
سه شنبه 07 مهر 1394, 18:20 عصر
نه داداش حامد من مهارتشو واقعا دارم ولی اصلا نمیدونم چجوری باید نمونه کار جمع کنم.... لطفا راهنمایی کنید. :متفکر:
من کلی گفتم صحبتم با شخص خاصی نبود
راهنمایی نمیخاد باهمان تکنولوژی هایی که بهش مسلط هستید چند تا اپلیکیشن تحت وب بنویسید مثلا یک وبسایت شخصی برای خودتون که توش تماس با ما و نمونه کارهاتون و ... رو قرار دهید
دو سه تا دیگه وبسایت با موضوعات مختلف مثل فروشگاه هم بنویسید برای قرار دادن روی هاست هم میتونید از هاست های رایگان استفاده کنید
همین ها باعث میشه تسلطتون بیشتر هم بشه و هم نمونه کار برای ارائه به شرکت ها باشه

Pedram77
سه شنبه 07 مهر 1394, 18:29 عصر
آهان مرسی. پس اگه چند تا وبسایت درست کنم میشه سابقه؟ همین؟ یعنی باید بیشترین هنر و مهارتمو نمایش بذارم؟

us1234
سه شنبه 07 مهر 1394, 21:02 عصر
چند وقت پیش یکی از دوستان دنبال برنامه نویس بود ، شرایط شما هم با چیز که آنها میخواستند مشابه است
نمیدونم طبق قوانین لینک دادن به انجمن های دیگه درست است یا اشتباه ولی در هر صورت اینجا را بررسی کن

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=150556

Pedram77
چهارشنبه 08 مهر 1394, 07:28 صبح
مرسی دیدمش ولش نه شماره تلفنی، آدرسی، هیچی نداره! و کاشکی تو پیام خصوصی میگفتی الان همه میرن اونجا :قهقهه:

us1234
چهارشنبه 08 مهر 1394, 07:40 صبح
مرسی دیدمش ولش نه شماره تلفنی، آدرسی، هیچی نداره! و کاشکی تو پیام خصوصی میگفتی الان همه میرن اونجا :قهقهه:

نه :) خودش کلی روزنامه و سایت ها تبلیغ گذاشته بود کلا 15 نفر مراجعه کرده بودند :D

همانجا پ خ بزن ازش سوال کن
هنوز هم دنبال کارمند است .

آدرس ش فکر کنم نزدیک احمد آباد هست .

Pedram77
چهارشنبه 08 مهر 1394, 12:48 عصر
مرسی دستت درد نکنه اینم پی گیریش میکنم ببینم خدا چی میخواد :)