PDA

View Full Version : ساخت فرم لاگین

qasem f
دوشنبه 06 مهر 1394, 14:51 عصر
سلام دوستان
میخواستم یه فرم لاگین تو محیط ویندوز فرم درست کنم ک وقتی نام کاربری و رمز عبور هر کاربر رو بهش دادم پروفایل همون کاربر رو برام باز کنه
کسی هست تا راهنماییم کنه؟

abdullah20
دوشنبه 06 مهر 1394, 14:57 عصر
همین سایت را در نظر بگیرید
اطلاعات هر فرد با نام کاربری فرد ذخیره میشه یعنی لاگین میکنه سرچ میکنه اطلاعات مربوط به شما لود میشه
کار ساده ای

qasem f
دوشنبه 06 مهر 1394, 18:08 عصر
دوست عزیز من کلا صفر صفرم لطفا اگه میشه بگین چجوری کد نویسی کنم؟

davidrobert
دوشنبه 06 مهر 1394, 20:29 عصر
دوست عزیز که این پروژه همون چیزی رو که میخواهید و بیشتر از اون چیزی که میخواهید رو داره ولی باید با ای اف کارر کنید چون این با ای اف هستش http://barnamenevis.org/showthread.php?435582-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88-%D9%87%D9%85%DA%86%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-EF

qasem f
دوشنبه 06 مهر 1394, 20:45 عصر
لینکش خرابه داداش!!!
هر دوتا لینکش مشکل داره

hamirayan
سه شنبه 07 مهر 1394, 12:39 عصر
با سلام
فکر کنم این فایل به دردتون بخوره.

دانلود فایل (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=120221&d=1402882579)

qasem f
سه شنبه 07 مهر 1394, 20:00 عصر
برادران دوستان و برنامه نویسان عزیز
این نمونه هایی ک تو این وب سایت هست و شما دارین لطف میکنین توضیح میدین
با اون چیزی ک من میگم یکی نیست!!!!!!!!!!
من میخوام پروفایل هر کاربر رو که یه یوزر و پسورد داره رو بعد از لاگین برام اجرا کنه!!!!!!!!!!!!
لطفا کمکم کنین

esagraphic
چهارشنبه 08 مهر 1394, 07:09 صبح
برادران دوستان و برنامه نویسان عزیز
این نمونه هایی ک تو این وب سایت هست و شما دارین لطف میکنین توضیح میدین
با اون چیزی ک من میگم یکی نیست!!!!!!!!!!
من میخوام پروفایل هر کاربر رو که یه یوزر و پسورد داره رو بعد از لاگین برام اجرا کنه!!!!!!!!!!!!
لطفا کمکم کنین

سلام شما دقیقا چچی میخواهید آیا میخواهید زمانی که لاگین کرد اسم شخص مثلا سن و بقیقه مشخصات را توی یه لیبل ی تکس باکس نشون بدی تو برنامه ات
ببین من توی این فرم لاگین وقتی میره مشخصات را میخونی که همخوانی داره یا خیر بعد اسمش را با حالت دسترشی اش را کاپی میگیره بعد تو فرم اصلی ازش استفاد میکنم و اسم و حالت دسترسی را به یه setting ذخیره کردم

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
try
{

SqlConnection c = new SqlConnection(@"Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\haic.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30");
string command= "select * from wuser where ( w_user=@user and U_password=@pass)";
SqlCommand com = new SqlCommand(command, c);
com.Parameters.AddWithValue("user", comboBox1.Text);
com.Parameters.AddWithValue("pass", txtpassword.Text);
SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter();
da.SelectCommand = com;
DataTable dt = new DataTable();
c.Open();
da.Fill(dt);

if (dt.Rows.Count>0)
{
//MessageBox.Show(dt.Rows[0][3].ToString());
string ustate = dt.Rows[0][3].ToString();
int ust = Convert.ToInt16(ustate);
string uname = dt.Rows[0][1].ToString();
Properties.Settings.Default.uname = uname;
Properties.Settings.Default.hstate = ust;
Properties.Settings.Default.Save();
this.Hide();
new checklock().ShowDialog();
this.Close();

}
else
{
MessageBox.Show("رمز عبور اشتباه است ","اخطار", MessageBoxButtons.OK,MessageBoxIcon.Error);
}
}
catch (Exception es)
{

MessageBox.Show(es.Message);
}

}

Hybrid
چهارشنبه 08 مهر 1394, 09:34 صبح
سلام
داخل این لینک به چندین شکل توضیح داده شده است :
http://www.w3-farsi.com/category/%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88/

qasem f
چهارشنبه 08 مهر 1394, 18:07 عصر
سلام شما دقیقا چچی میخواهید آیا میخواهید زمانی که لاگین کرد اسم شخص مثلا سن و بقیقه مشخصات را توی یه لیبل ی تکس باکس نشون بدی تو برنامه ات
ببین من توی این فرم لاگین وقتی میره مشخصات را میخونی که همخوانی داره یا خیر بعد اسمش را با حالت دسترشی اش را کاپی میگیره بعد تو فرم اصلی ازش استفاد میکنم و اسم و حالت دسترسی را به یه setting ذخیره کردم
سلام
ن عزیز من میخوام بعد از لاگین ..یه فرم رو برام باز کنه که توی اون فرم مشخصات اون کاربر ثبت شده

qasem f
چهارشنبه 08 مهر 1394, 18:09 عصر

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
try
{

SqlConnection c = new SqlConnection(@"Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=|DataDirec tory|\haic.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30");
string command= "select * from wuser where ( w_user=@user and U_password=@pass)";
SqlCommand com = new SqlCommand(command, c);
com.Parameters.AddWithValue("user", comboBox1.Text);
com.Parameters.AddWithValue("pass", txtpassword.Text);
SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter();
da.SelectCommand = com;
DataTable dt = new DataTable();
c.Open();
da.Fill(dt);

if (dt.Rows.Count>0)
{
//MessageBox.Show(dt.Rows[0][3].ToString());
string ustate = dt.Rows[0][3].ToString();
int ust = Convert.ToInt16(ustate);
string uname = dt.Rows[0][1].ToString();
this.Hide();
new checklock().ShowDialog();
this.Close();

}
else
{
MessageBox.Show("رمز عبور اشتباه است ","اخطار", MessageBoxButtons.OK,MessageBoxIcon.Error);
}
}
catch (Exception es)
{

MessageBox.Show(es.Message);
}

}

سلام
ن عزیز من میخوام بعد از لاگین ..یه فرم رو برام باز کنه که توی اون فرم مشخصات اون کاربر ثبت شده

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 08 مهر 1394, 18:31 عصر
سلام
شما اعمال اصلی (ثبت، ویرایش، حذف، انتخاب) کار با دیتابیس رو بلدید دیگه، اگه اینطور هست، طبق این پست (http://barnamenevis.org/showthread.php?502956-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE&p=2246366&viewfull=1#post2246366) عمل کنید. اگر هم بلد نیستید اول اونها رو یاد بگیرید بعد طبق پستی که لینک کردم عمل کنید.

esagraphic
پنج شنبه 09 مهر 1394, 13:22 عصر
سلام

دوست عزیز من به همون روشی که به شما گفتم شما میتونید تو هرفرمی اطلاعات کار بر را داشته باشید
شما دقیت کنید من اینجا چیکار کردم توی تنظیمات برنامه مشخصات را ذخیره کردم که هرجا بخوام بتونم استفاده کنم

شما ببینید من بالا دو مشخصات uname نام کاربری است username و ust حالت اش بوده user state اینها را از دیتابیس گرفتم توی تنظیمات برنامه ذخیره کردم حالا تو هرفرمی خواستی میتونی اینجطوری صدای بزنی دگه مثلا

lblname.text=Properties.Settings.Default.uname;
lblstate.text=Properties.Settings.Default.hsate;

به همین راحتی