PDA

View Full Version : سوال: چاپ کردن در مکان دلخواه

ali911
سه شنبه 07 مهر 1394, 02:08 صبح
سلام،
من میخواستم اطلاعاتی رو چاپ کنم (خروجی)، اما هرچی گشتم چیزی راجع به تنظیم مکان قرار گیری متون پیدا نکردم.
من اطلاعات رو با DataSource از SQLServer میگیرم و درون متغیر ذخیره میکنم، اما میخوام این تغیرها به شکلی شبیه نمونه تصویر پیوستی در نقاط متفاوتی قرار بگیرند.

لطفا راهنمایی کنید

تصویر نمونه:
135548

elyas_delshadnbe
سه شنبه 07 مهر 1394, 07:01 صبح
اینا قراره کجا چاپ بشه؟روی یه صفحه ی آچار مثلا؟
اگه قراره روی برگه یا یه همچی چیزی چاپ بشه باید از ابزار گزارش گیری استفاده کنی مثل Stimulsoft report و یا crystal report که البته من stimul رو پیشنهاد میدم

ali911
سه شنبه 07 مهر 1394, 13:43 عصر
اینا قراره کجا چاپ بشه؟روی یه صفحه ی آچار مثلا؟
اگه قراره روی برگه یا یه همچی چیزی چاپ بشه باید از ابزار گزارش گیری استفاده کنی مثل Stimulsoft report و یا crystal report که البته من stimul رو پیشنهاد میدم

من خودم از StimulSoft Report استفاده کرده بودم، اما متاسفانه بعد از کرک کردن، دیگه نمیشه وارد Design Report شد، در کل دیگه راست کلیک رو آبجکت چیزی رو نمیاره.

135563

elyas_delshadnbe
چهارشنبه 08 مهر 1394, 07:01 صبح
استیمولت چنده و چطور کرکش کردی؟

ali911
چهارشنبه 08 مهر 1394, 15:40 عصر
استیمولت چنده و چطور کرکش کردی؟

من نسخه های 2014.2 و 2014.3 و 2015.1 رو نصب کردم، اما همشون مشکل داشتن.

هر سه رو هم از لینک زیر دانلود کردم
http://downloadly.ir/software/programming/stimulsoft-reports/

group45
چهارشنبه 08 مهر 1394, 16:23 عصر
با سلام
شما به راحتی میتونید با پرینت دیالوگ و پرینت داکیومنت خود سی شارپ استفاده کنید
بهتره تا میتونید از برنامه های جانبی استفاده نکنید هم بخاطر مشکلات کرکی و هم بخاطر پیوست هایی که همراه برنامتون باید باشه
ولی پرینت سی شارپ از دات نت فریم ورک استفاده میکنه.

ali911
چهارشنبه 08 مهر 1394, 16:56 عصر
با سلام
شما به راحتی میتونید با پرینت دیالوگ و پرینت داکیومنت خود سی شارپ استفاده کنید
بهتره تا میتونید از برنامه های جانبی استفاده نکنید هم بخاطر مشکلات کرکی و هم بخاطر پیوست هایی که همراه برنامتون باید باشه
ولی پرینت سی شارپ از دات نت فریم ورک استفاده میکنه.

با پرینت دیالوگ مشه مکان چاپ هر نوشته رو تعیین کرد؟!
پ.ن: من هر کدوم از قسمت هایی که باید چاپ بشن رو از یک متغیر میگیرم.

group45
چهارشنبه 08 مهر 1394, 21:15 عصر
با پرینت دیالوگ مشه مکان چاپ هر نوشته رو تعیین کرد؟!
پ.ن: من هر کدوم از قسمت هایی که باید چاپ بشن رو از یک متغیر میگیرم.

با سلام
بله که میشه
شما میگید بهش که مثلا میخواید یه متن بنویسید و ازنقطه ایکس و ایگرگ شروع کن به نوشتنش
به همین خوشپمزگی...

ali911
پنج شنبه 09 مهر 1394, 21:25 عصر
با سلام بله که میشه شما میگید بهش که مثلا میخواید یه متن بنویسید و ازنقطه ایکس و ایگرگ شروع کن به نوشتنش به همین خوشپمزگی... سپاس فراوان بی زحمت منبعی سراغ دارید که فیلم آموزش پرینت دیالوگ (فارسی/انگلیسی) داشته باشه؟! من سرچ کردم اما نتیجه نگرفتم.

group45
شنبه 11 مهر 1394, 06:44 صبح
سپاس فراوان بی زحمت منبعی سراغ دارید که فیلم آموزش پرینت دیالوگ (فارسی/انگلیسی) داشته باشه؟! من سرچ کردم اما نتیجه نگرفتم.

با سلام
این برنامه رو برای تست پرینت یا خودم نوشتم یا از جایی دانلود کردم :لبخند: ولی مهم اینه که راه می افتید باش :چشمک: