PDA

View Full Version : ساخت سی ام اس

Amir mohammad karimi
سه شنبه 07 مهر 1394, 18:17 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و استادان عزیز
من تاحد خیلی کمی php یلد هستم و میخوام داخل کار خودم را قوی کنم و میخواستم برای شروع ی سی ام اس بنویسم.
راهنمایی میخوام چطور میتوان ی سی ام اس کامل بنویسم؟از چه form باید استفاده کنم که از همه بابت okباشد.

باتشکر

MohammadReza1994
سه شنبه 07 مهر 1394, 20:47 عصر
شما اول باید برنامه نویسیتونو قوی کنید بعد الگو ها رو یاد بگیرید بعد فریمورک بعد سی ام اس. این نظر منه

Amir mohammad karimi
سه شنبه 07 مهر 1394, 23:55 عصر
شما اول باید برنامه نویسیتونو قوی کنید بعد الگو ها رو یاد بگیرید بعد فریمورک بعد سی ام اس. این نظر منه
با سپاس از راهنمایی شما اما چگونه میتوانم قوی کنم برنامه نوسی را؟

MohammadReza1994
چهارشنبه 08 مهر 1394, 10:03 صبح
با سپاس از راهنمایی شما اما چگونه میتوانم قوی کنم برنامه نوسی را؟
شما میتونید با پیاده سازی انواع فرم به فرم ها و کد هاش و کار با فایل های آپلود شده مسلط بشید و یا با پیاده سازی تصاویر و نمودار به گرافیک php مسلط بشوید و یا ...
با انجام این کار های کوچیک انقدر مشکل براتون به وجود میاد که با سرچ در اینترنت و رفع مشکلات یواش یواش به php و تکنیک هاش مسلط میشی. مثلا من همیشه از تابع str_replace استفاده میکردم ولی بعد یک سال فهمیدم تابع بهتری مثل strtr وجود داره.

Amir mohammad karimi
چهارشنبه 08 مهر 1394, 18:30 عصر
شما میتونید با پیاده سازی انواع فرم به فرم ها و کد هاش و کار با فایل های آپلود شده مسلط بشید و یا با پیاده سازی تصاویر و نمودار به گرافیک php مسلط بشوید و یا ...
با انجام این کار های کوچیک انقدر مشکل براتون به وجود میاد که با سرچ در اینترنت و رفع مشکلات یواش یواش به php و تکنیک هاش مسلط میشی. مثلا من همیشه از تابع str_replace استفاده میکردم ولی بعد یک سال فهمیدم تابع بهتری مثل strtr وجود داره.
با سپاس از راهنمایی خوبتون

hamedarian2009
چهارشنبه 08 مهر 1394, 20:51 عصر

تا وقتی عملی کار نشه نمیتونن درک درستی از فریمورک و الگو پیدا کنند پس باید حتی قبل ازاینکه شی گرایی رو یاد بگیرند یک cms خیلی ساده رو بنویسند و بعد با استفاده شی گرایی اونو پیاده سازی کنند تا متوجه بشند فرق شی گرایی با روش قبلی چیه و بعدت بیان با یک الگو مثل mvc و در نهایت فریمورک
پس شما باید پله پله جلو بیایید نه اینکه از آخر شروع کنید به نظرم اگه PHP رو آشنا شدین از فیلم های آموزشی که به صورت پروژه محور آموزش میدن و توی وب موجوده رو نگاه کنید و بعد خودتون شروع به تمرین کنید با تمرین و انجام پروژه هست که برنامه نویس می شوید نه خواندن کتاب بدون تمرین

Mohammad-tashi
چهارشنبه 08 مهر 1394, 21:23 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و استادان عزیز
من تاحد خیلی کمی php یلد هستم و میخوام داخل کار خودم را قوی کنم و میخواستم برای شروع ی سی ام اس بنویسم.
راهنمایی میخوام چطور میتوان ی سی ام اس کامل بنویسم؟از چه form باید استفاده کنم که از همه بابت okباشد.

باتشکر

سلام
اول خوب بگرد و راجب سی ام اس های ساده اطلاعات کسب کن بعد شروع کن و فوقش پروژه خوبی نمیشه اما تجربه خوبی میشه
با هرجا گیر کردی گوگل هست :لبخند: