PDA

View Full Version : سوال: علت نمایش این پیام خطا

reza active
پنج شنبه 09 مهر 1394, 22:42 عصر
سلام
من یه جدول ساختم و اطلاعات پایگاه داده رو توی اون نمایش دادم و یه گزینه delete رو به روی هر محصول گذاشتم ولی موقعی که روی گزینه delete کلیک میکنم در حالی که اون مورد حذف میشه ولی این پیام خطا نمایش داده میشه
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\project\shop\template\leftside.php :43) in C:\xampp\htdocs\project\shop\user.php on line 78
این مورد هم اضافه کنم که من با استفاده از header گفتم اگه اطلاعات درست بود به فلان صفحه برو که نمیدونم چرا توی پیام خطا به header و فایل leftside.php که سمت چپ قالب سایته و به وسیله include به اون صفحه لینک دادم ایراد میگیره

pbm_soy
جمعه 10 مهر 1394, 01:53 صبح
ببینید این خطا نیست درواقع هشدار است!
بهتر بود در کنار پیام خطا کد را هم میگذاشتید و یا حداقل خطی که خطا را پیش آورده!
در هرصورت در مورد مشکل شما نیازی هم نیست چون شما دستور header را برای انتقال به صفحه دیگر استفاده کردید درحالی که قبل از آن مقادیری را به خروجی یا همان به سمت کاربر فرستادی!
دستوراتی مانند header ویا session. Start باید اولین دستور باشند یعنی قبل از ارسال مقداری به سمت کاربر حتما باید استفاده شوند
دلیلش هم فکر میکنم مشخص باشد چون header میاد هدر صفحه ای که برای کاربر میفرستید تنظیم میکند حالا اگر قبل از آن مقادیری برای صفحه فرستاده شده باشد دستور header نمیتواند هدر صفحه را تنظیم کند

pbm_soy
جمعه 10 مهر 1394, 02:02 صبح
در ضمن یادم رفت بگم برای انتقال به صفحه دیگر میتوانید از javascript استفاده کنید
مثلا دستور جاوااسکریپت زیر اینکار را انجام میدهد
Window.location.href='test.Php;
البته باید دوطرفش تگ <script type=text/javascript > را استفاده کنید و بعداز دستور آن تگ را ببندید
اگر میخواهید اینکار را از طریق php انجام دهید فقط کل دستورات جاوااسکریپت را بصورت یک رشته توسط دستور echo به سمت کاربر بفرستید جلوی echo یک رشته بنویسید که داخلش تگ
جاوااسکریپت باز و سپس دستور window وسپس تگ script بسته