PDA

View Full Version : گفتگو: انتخاب برای سایت وردپرس پربازدید

DelDard
جمعه 10 مهر 1394, 21:05 عصر
سلام
یه سایت وردپرس که بازدیدش حدود 10 هزار تا در روز باشه حدودی چه هاستینگی براش مناسبه
البته سوال اصلی اینه که از چه شرکتی؟؟؟
الان این شرکتا اولش خیلی موئدب و مهربون برخورد میکنن ولی پول رو که واریز کردی خوب پشتیبانی نمیکنن و وقتی سرور قطع میشه یا هر مشکلی خیلی راحت میگن به ما مربوط نیست!
همه دودره باز شدن :(

شما که با تجربه هستین شرکتی سراغ دارین که مطمئن و"متعهد" باشه؟؟؟
ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

آها! یه سوال دیگه. برای این میزان بازدید باید ترافیک نامحدود بگیرم؟ اگه نه چه میزان ترنسفر ماهیانه مناسب هست؟

ضمنن عنوان پست "انتخاب هاست برای سایت وردپرس پربازدید" هست. اشتباه شد.

kabootar_y
جمعه 10 مهر 1394, 22:36 عصر
ببین دوست عزیز من البته بی احترامی به کسانی که در این سایت یا انجمن های مختلف سایت های خودشون رو معرفی می کنند نمی کنم اما افراد زیادی هستند که از همین سوال شما سوء استفاده می کنند و با چرب زبانی شما را وادار به خرید از سایت خودشان می کنندو بعضی ها هم اصلا نمی گویند که سایت خودشان است و تعریف و تمجید های بی خود می کنند و نتیجه اش میشه همون حرف خودتون

پس پیشنهاد میکنم از یه منبع دیگه واسه پیدا کردن هاست مورد نظر خودنون پیدا کنید

یا حداقل از کاربران بخواهیدکه مشخصاتی در مورد هاستی که برای سایت شما مناسب است به شما ارائه دهند و بعد خودتون با جستجو در سایت های هاستینگ هاست مناسب تون رو انتخاب کنید

موفق باشید

DelDard
یک شنبه 12 مهر 1394, 10:05 صبح
ممنون از چاسختون جناب kabootar_y (http://barnamenevis.org/member.php?333221-kabootar_y)

میشه دوستان به این سوال دوم هم اگه میدونن پاسخ بدن؟
با بازدید 10000 در روز باید ترافیک نامحدود بگیرم؟ اگه نه چه میزان ترنسفر ماهیانه مناسب هست؟

hsgpro
یک شنبه 12 مهر 1394, 10:55 صبح
ممنون از چاسختون جناب kabootar_y (http://barnamenevis.org/member.php?333221-kabootar_y)

میشه دوستان به این سوال دوم هم اگه میدونن پاسخ بدن؟
با بازدید 10000 در روز باید ترافیک نامحدود بگیرم؟ اگه نه چه میزان ترنسفر ماهیانه مناسب هست؟

ترافیک نامحدود اصلاً وجود نداره.
هر هاستینگی هم که ادعای ارائه ترافیک نامحدود میکنه خودش منابع محدودی در دسترس داره و چون می دونه یه کاربر نمی تونه کل اون منابع محدود رو تموم کنه برای تبلیغ و فروش بیشتر می نویسه ترافیک نامحدود.
نمونه اش میهن وب هاست در بخش نمایندگی و سرور هاش نوشته ترافیک نامحدود اما من از پشتیبانیش قبل از خرید پرسیدم یعنی یه سایت خیلی خیلی پر بازدید هم می تونم میزبانی کنم گفت نه ما ترافیک نامحدود می نویسم که فقط دست مشتری تو کار آزاد باشه همین.
در دنیای ما برای هر گیگ ترافیک پول داده شده و حتی دیتاسنتر ها ترافیک های محدود به خودشون رو دارن چه برسه دیگه به هاستینگ ها.
پیشنهاد من اینه شما ترافیک محدود بگیری بهتره چون هم قانونی تره و می فهمی استفاده ات چقدره هم مشکلات ترافیک نامحدود رو نداره.
یکی از مشکلات عمده هاستینگ هایی که ترافیک نامحدود ارائه میکنن اینه که سرعت سایت رو انقدر میارن پایین که نشه درست و حسابی بازدید کرد و در نتیجه ترافیک کمتری مصرف بشه.
نمونه هاستینگی که این کار رو میکنه هم می دونم یکی از هاستینگ های معروف و پر سابقه است اما برای اینکه آبروش نره نمیگم.
در کل ترافیک نامحدود فقط یه دروغی بیش نیست.گول ترافیک نامحدود رو نخور.

DelDard
یک شنبه 12 مهر 1394, 21:36 عصر
ممنون اطلاعات خوبی بود
کسی میدونه برای یه سایت وردپرس و حدود 10هزار بازدید روزانه چه مقدار ترافیک ماهانه لازمه؟ 5گیگ خوبه؟

mostafae
یک شنبه 12 مهر 1394, 22:07 عصر
حجم سایتتون؟

Unique
یک شنبه 12 مهر 1394, 22:31 عصر
کسی میدونه برای یه سایت وردپرس و حدود 10هزار بازدید روزانه چه مقدار ترافیک ماهانه لازمه؟ 5گیگ خوبه؟
دوست عزیز ، بستگی داره به اینکه حجم سایت چقدره ، وضعیت cache را چگونه قرار دادین و از این حرفا.

این پهنای باند ماهانه نامحدود هم برای ۹۰ درصد سایت ها حرف مفتی نیست و دلیلی نداره شرکت هاستینگ بیاد برای سایت هایی که زوری ماهی ۲ یا ۵ گیگ پهنای باند دارن محدودیت بگذاره ، سرعت هاستینگ هایی که پایینه ربطی به پهنای باند نداره ، مشکلشون اینه oversell میکنن اونم خیلی زیاد در ضمن میان از بدترین provider های خارجی یا داخلی سرویس میگیرن.

به نظر من سوالتون را توی webhostingtalk.ir بپرسین زودتر به جواب میرسین. در مورد هاستی هم که قطع میکنه و میگه به ربطی نداره توی همین سایتی که معرفی کردم معرفیش کنین و ایمیل بزیند به پشتیبانی تا تبلیغ بد شما شاید نرمشون کنه و مجبورشون کنید پول را پس بدن یا سرویس را خوب کنن.

یک موضوع دیگه که با خیلی مشتری ها داشتم اینه که طرف سایتش از نظر کدنویسی مشکل داره اما تقصیر را میندازه گردن سرویس هاستینگ. این دیگه ربطی به فروشنده هاست نداره و آدم باید منصف باشه.

راستی شما نگفتی چقدر فضا احتیاج داری ؟ این فضایی که میخوای از bandwidth مهمتره به نظر من.

DelDard
دوشنبه 13 مهر 1394, 08:38 صبح
این سایتم جدیده ولی فکر میکنم با حجم عکس ها و پست ها حدود 200 یا 300 مگ فضا بخواد
اولین تجربم با وردپرسه و نمیدونم وضعیت cash یعنی چی. البته صرفا به طور تئوری میدونم کلا cash یعنی چی .

یه قالب دانلود کردم و براش یه چایلد تم طراحی کردم
سایتش عادی و فقط یه سری پست با عکس داره که مثلا نحوه کار با فلان چیز رو توضیح داده

بعد من الان منظورتون از حجم سایت رو دقیق نمیدونم و 2 تا برداشت دارم
یکی حجمی که روی هارد سرور ایجاد میکنه و مجموع حجم همه فایل های وردپرس روی سروره و یکی حجمی که یوزر با مرورگرش دریافت میکنه
اولی رو که گفتم 200-300 مگ و دومی رو نمیدونم چطور به دست بیارم ممنون میشم اگه بگید
سوال دیگه این که من از کجا بدونم این چایلد تمی که طراحی کردم از نظر کدنویسی مشکل داره؟ آخه چیز خاصی نیست و کداش پیچیده نیست که مشکل بخاد داشته باشه

بابت پیشنهاد webhostingtalk هم ممنونم و حتما اونجا هم اکانت میسازم و میپرسم
ممنونم از وقتی که میزارید برای سوالات