PDA

View Full Version : مگامنوی داینامیک متصل به بانک اطلاعاتی Asp.net

marjan895
پنج شنبه 16 مهر 1394, 12:25 عصر
سلام خسته نباشین از دوستان کسی سورس یا فایل آموزشی مربوط به مگامنوی داینامیک مثل سایت دی جی کالا رو داره خیلی نیاز شدید دارم به این سورس

aminmousavi
جمعه 17 مهر 1394, 02:35 صبح
سلام دوست عزیز . برای اینکار اول شما باید منو مورد نظر خودتون رو پیدا کنید (html,css,jquery) و بعد اون رو دایتنامیک کنید .
برای داینامیک کردن هم روش های زیادی هست . معمولا من خودم یک کنترل Literal روی صفحه قرار میدم(جایی که میخوام منو نمایش داده بشه)
و بعد کل تگ های منو رو در Codebhind در یک متغیر از جنس String کپی میکنم ، سپس جاهایی که قرار هست به اعضای هر منو یا زیر منو تکرار شود رو پیدا میکنم و اونجاها رو درون یک حلقه میزارم ، سپس نسبت به اطلاعاتی میخوام از دیتابیس بگیرم و نمایش بدم با حلقه ها کار میکنم (به ازای هر رکورد یکبار حلقه اجرا میشود) و در آخر رشته (متغیر string) رو به کنترل Literal انتساب میدم :

Literal1.Text=str;

pbm_soy
جمعه 17 مهر 1394, 11:39 صبح
بله روال کلی کار را دوستمون توضیح دادن من این مگا منویی که میگید را ندیدم ولی یک مدتی از منوهای sothink dhtml menu استفاده میکردم
نرم افزاری است که منوی طراحی شده را کد جاوااسکریپت میدهد و البته در اون نرم افزار در زمان طراحی میتوانید شروط و پیشوند و پسوندهایی که برای کار با دیتابییس نیاز است را هم اضافه کنید
حتی تو سایت مثالهای کامل هم داشت

marjan895
جمعه 17 مهر 1394, 14:35 عصر
ممنون از پاسخ هاتون برسی میکنم میشه آدرس سایتو بگین