PDA

View Full Version : سوال در مورد هاست دانلود لطفا شرکت کنید.

raha_jon
جمعه 17 مهر 1394, 19:19 عصر
سلام و خسته نباشید
نمی دانم تاپیکو در جای خود ایجاد کردم یا نه:ناراحت:

سوالم : آیا هاست های دانلود این ظرفیت و کشش را دارن که به درخواست چندین هزار کاربر در آن واحد پاسخ دهند؟
مثلا یک فایل txt دارم با حجم 400 کیلوبایت حالا برای دانلود این فایل ممکنه پنج هزار کاربر ی لحظه ای اقدام کنند آیا با هاست دانلود این مقدار درخواست به راحتی جواب داده می شود؟
لطفا در مورد هاست های دانلود منو راهنمایی کنید با تشکر .در ضمن اگه سایت خوبی برا هاست دانلود سراغ دارین برام بگین اگه اینجا تبلیغ میشه برام پیام خصوصی بدین .تشکر صمیمانه

H:Shojaei
جمعه 17 مهر 1394, 20:10 عصر
فکر میکنم تو بخش نگه داری سرور اسمش رو نمیدونم دقیقا مطرح کنید به جواب بهتری برسید...

MohammadReza1994
شنبه 18 مهر 1394, 00:32 صبح
این مسئله بیشتر به پهنای باند مربوط میشه.

raha_jon
شنبه 18 مهر 1394, 07:22 صبح
پنهای باند بی نهایت می باشد .!اما معیار های دیگه هم هست که فعلا کسی در این مورد راهنمایی نکرده.

omidamiry
یک شنبه 19 مهر 1394, 10:27 صبح
با سلام.
اطلاعاتم زیاد نیست می تونید از پشتیبانی همون هاست اطلاعات جمع کنید و تصمیم بگیرید.
معمولا باید ارائه دهندگان این امکانات رو داشته باشن که هیچ وقت نمودار پهنای باندشون نزولی نشه و مشتری ها پس نخورن.
من شنیدم هاست های خارجی برای ثانیه قطعی در ارائه خدماتشون به دلار جریمه می دن و تو ایران جریمه که نمی دن هیچ طلبکار هم هستن.
اگه یه سایت بزرگ یعنی با کاربران جهانی رو پیگیری کنی ببینی روکدوم هاست دانلود شونو لینک کردن بهترین محسوب میشه.
معمولا پیش نمیاد که مشکلی وجود داشته باشه مثلا از سایت های ایرانی پی سی دانلود بیشترین مراجه و دانلود رو دارن ولی خودم تا بحال به هیچ مشکلی نخوردم چون هاست خودش منیج می کنه
نوع انتخاب هاست شما بسته به مبلغ هزینه شما می باشد

us1234
یک شنبه 19 مهر 1394, 17:55 عصر
سلام و خسته نباشید
نمی دانم تاپیکو در جای خود ایجاد کردم یا نه:ناراحت:

سوالم : آیا هاست های دانلود این ظرفیت و کشش را دارن که به درخواست چندین هزار کاربر در آن واحد پاسخ دهند؟
مثلا یک فایل txt دارم با حجم 400 کیلوبایت حالا برای دانلود این فایل ممکنه پنج هزار کاربر ی لحظه ای اقدام کنند آیا با هاست دانلود این مقدار درخواست به راحتی جواب داده می شود؟
لطفا در مورد هاست های دانلود منو راهنمایی کنید با تشکر .در ضمن اگه سایت خوبی برا هاست دانلود سراغ دارین برام بگین اگه اینجا تبلیغ میشه برام پیام خصوصی بدین .تشکر صمیمانه

تعداد درخواست همزمان را entry processes می گویند که باید از هاست سوال کنید .
عمدتا 20 است .
یعنی 20 نفر در یک لحظه میتوانند به هاست شما درخواست بدهند.

البته entry processes بیشتر برای هاست هایی که php دارند مطرح میشود و هاست دانلود فقط یک آپاچی دارد که به نظر من همه چیز بستگی به نوع کانفیگ وب سرور و منابع سرور ، و منابع آزاد در اختیار شما دارد .