PDA

View Full Version : خبر: جواب ندادن سوالات

shayan.01
جمعه 17 مهر 1394, 19:51 عصر
با سلام خدمت مدیران این سایت.خواستم یه انتقادی بکنم و اونم اینکه وقتی سوالی رو در یک تاپیک مطرح میکنم کسی جواب مارو نمیده.اگه قرار بود جواب سوالامو نگیرم اینجا عضو نمیشدم

abdullah20
جمعه 17 مهر 1394, 20:00 عصر
دوست عزیز شما تازه عضو شدید
کم کم با سایت و روال پاسخ دادن و سوال کردن آشنا میشید
فقط توصیه میکنم اگر سوالی خواستید بپرسید کاملا ساده بپرسید و کوتاه تا کسی که بخواد پاسخ بده دو کلمه اول را که خوند خسته نشه

محمد آشتیانی
پنج شنبه 23 مهر 1394, 12:53 عصر
سلام
دوست عزیزم ، شما باید سوالاتت رو با ذکر جزئیات بپرسی و توقع نداشته باش برای شما کد بنویسند دوستان

مثلا این سوال (البته سوال نیست و درخواست کد هست)

با سلام خدمت دوستان برنامه نویسی.من برنامه ای میخوام که عدد از ورودی بگیره و در ارایه تک بعدی ذخیره کنه اگه اگر عددی که از ورودی میگیره در ارایه بود اونو تو ارایه ذخیره نکنه اگه نبود ذخیره کنه
همچین تاپیک هایی در صورت مشاهده شدن پاک میشوند ، چون شبیه درخواست کد - حل تمرین و این چیزهاست

یا این سوال

با سلام خدمت دوستان عزیز-اگه بخوام با هر با کلیک روی یک دکمه یکی از رکوردای جدولم خونده بشه و در لیبل ها قرار بگیره و بعد از اینکه 30 بار اون دکمه رو زدم 30 رکورد خونده شد.اون دکمه غیرفعال بشه از چه کدی باید استفاده کنم؟
با حقله هر کار کردم نشد.البته اینکار با حلقه فکر کنم امکان پذیره فقط و من اشتباه مینویسم کد رو

شما چه کدی نوشتید؟ دوستان با حدسیات که نمیتونن راهنمایی کنن ، بنابراین شما کدی که خودت نوشتی رو با سوالت بذار بعلاوه خطایی که دریافت میکنی و این تیپ جزئیات ، اون موقع راهنمایی خیلی بهتری میشه انجام داد.

موفق باشید.