PDA

View Full Version : حرفه ای: کنترل کامل برروی ورد Word

RahmanAmiriSh
یک شنبه 19 مهر 1394, 13:40 عصر
سلام دوستان عزیزم ،
اول بگم که هرکاری کردم جوابی نه در سایت برنامه نویس و نه در سایتهای دیگه برای سوالم پیدا نکردم بنابراین مجبور شدم تایپک رو ایجاد کنم ....

دوستان من مشغول نوشتن یک برنامه اتوماسیون هستم ، لازمه که نامه ها توی ورد تایپ بشه اما من می خوام کار های زیر رو با دلفی انجام بدم :

1- تعیین مبدأ و مقصد نامه ( یعنی در یک Edit مثلا نوشته بشه نامه برای استانداری هست و همین متن به قسمت مشخصی در ورد منتقل بشه ، مثلا به یک تکست باکس)
2- ارسال امضاء مسولین در پایان نامه ( امضاء در بانک ذخیره است و با کلیک کاربر امضاء برروی اسم مسول نشانده شود)

خیلی نیاز دارم دوستان ....

ابوالفضل عباسی
یک شنبه 19 مهر 1394, 15:25 عصر
با سلام
دوست عزیز شما edit ها رو بگذار و یک memo هم بگذار بعد تمام این فیلد ها رو پر کن و در memo متن نامه رو بنویس،بعد همه رو با فاصله هایی که میخواهی در یک memo پنهان بگذار و بایک دکمه اون رو تبدیل به txt کن و در ورد بازکن. و امضا رو در ورد باز کن.

یا اگر نخواستی باید با quickreport و یا fastreport یه فرم چاپ درست کنی که گیرنده و فرستنده توسط اون edit ها پر شود و memo که متن پیام داخلشه هم در فرم چاپی بیاره و امضای اون مسئول رو در یک timage بیار و در با یک کلیک اون رو در فرم چاپی بیانداز و چاپ بگیر.:لبخندساده:

فکرنکنم بشه مستقیم به ورد وصل شد مگر با link کردنش که اون رو دقیق نمی دونم،اما میتونی از روش های فوق استفاده کنی.

موفق باشی:لبخند:

Mask
یک شنبه 19 مهر 1394, 17:26 عصر
سلام دوستان عزیزم ،
اول بگم که هرکاری کردم جوابی نه در سایت برنامه نویس و نه در سایتهای دیگه برای سوالم پیدا نکردم بنابراین مجبور شدم تایپک رو ایجاد کنم ....

دوستان من مشغول نوشتن یک برنامه اتوماسیون هستم ، لازمه که نامه ها توی ورد تایپ بشه اما من می خوام کار های زیر رو با دلفی انجام بدم :

1- تعیین مبدأ و مقصد نامه ( یعنی در یک Edit مثلا نوشته بشه نامه برای استانداری هست و همین متن به قسمت مشخصی در ورد منتقل بشه ، مثلا به یک تکست باکس)
2- ارسال امضاء مسولین در پایان نامه ( امضاء در بانک ذخیره است و با کلیک کاربر امضاء برروی اسم مسول نشانده شود)

خیلی نیاز دارم دوستان ....
از کامپوننت RichView استفاده کنید.

deljavan
یک شنبه 19 مهر 1394, 18:51 عصر
با سلام
فکر میکنم این کامپوننت رو در سایت ExirBox.com بتونی پیدا کنی...
آدرس صفحه : http://exirbox.com/post/category/36

RahmanAmiriSh
یک شنبه 19 مهر 1394, 23:31 عصر
عزیزان تومتن بالا نوشتم که نامه ها باید در ورد تایپ بشن ، مثلا نیاز به جدول و ... هست که توی ممو کار سختیه ، از طرفی من مدل این برنامه رو دیدم ، اتوماسیون

ابوالفضل عباسی
دوشنبه 20 مهر 1394, 13:05 عصر
خب از همون richview استفاده کنید مثل ورد کارمیکنه و انگار ورد رو توی دلفی داری