PDA

View Full Version : چرا کوکی ها تو ubuntu از بین نمیرن تنظیماتی چیزی داره!؟

H:Shojaei
چهارشنبه 22 مهر 1394, 15:53 عصر
سلام...
یه پیج خروج از پنل کاربری دارم که با کلیک تمام کوکی ها و سشن های کاربر حذف میشن...
حالا این کدها توی ubuntu کار نمیکنن و توی ویندوز درسته یعنی تست کردم سیستم خودم کوکی حذف نمیشد ولی روی ویندوز درست کار نمیکرد...
جالبه تو سیستم خودم exit که میکردم آخر عملیات کوکی رو پرینت میکردم بار اول نشونش میداد کوکی رو و با رفرش دوم کوکی از بین میرفت...
تنظیماتی چیزی داره تو ubuntu یا مشکل از سیستم منه!؟

us1234
چهارشنبه 22 مهر 1394, 17:31 عصر
کوکی در مرورگر کاربر ذخیره میشود و برای حذف بهترین کار ست کردن یک کوکی خالی به جای کوکی قبلی است .

setcookie("cookiename",'' , time() , '/');

پنج شنبه 23 مهر 1394, 00:17 صبح
کوکی در مرورگر کاربر ذخیره میشود و برای حذف بهترین کار ست کردن یک کوکی خالی به جای کوکی قبلی است .

setcookie("cookiename",'' , time() , '/'); همه کار کردم هم این هم unset هم مساوی خالی گذاشتم ولی حذف نمیشه فکر کنم مشکل از سیستم عامل یا مرورگر باشه...

hamedarian2009
پنج شنبه 23 مهر 1394, 10:43 صبح
بهترین روش حذف کوکی ست کردن همون کوکی با تاریخ انقضای گذشته هست و من از ubuntu استفاده می کنم و با دستور زیر کوکی ها حذف می شوند و چنین مشکلی ندارم

setcookie('name', 'value', time()-3600);

احتمالا تو کدهاتون وقتی کوکی رو حذف می کنید جایی دیگه دوباره همون کوکی ساخته میشه

پنج شنبه 23 مهر 1394, 13:31 عصر
بهترین روش حذف کوکی ست کردن همون کوکی با تاریخ انقضای گذشته هست و من از ubuntu استفاده می کنم و با دستور زیر کوکی ها حذف می شوند و چنین مشکلی ندارم

setcookie('name', 'value', time()-3600);

احتمالا تو کدهاتون وقتی کوکی رو حذف می کنید جایی دیگه دوباره همون کوکی ساخته میشه
خیر چون دقیقا تو سیستم ویندوزی مشکلی نداره همین کد!
از طریق شبکه به لوکال خودم وصل شدم و همین عملیات رو تست کردم اونجا کاملا درست بود... در ضمن علاوه بر کد بالایی این کد رو هم زده بودم میگم کلا تمام روشهایی که سرچ کردم رو استفاده کردم نشد که نشد!!
احتمالا همون مشکل از سیستم یا مرورگر خودمه!

Unique
پنج شنبه 23 مهر 1394, 14:45 عصر
راستش فکر نکنم ربطی به سیستم عامل داشته باشه. کوکی اگه ۰ بگیره برای زمان مجاز به محض بست هشدن tab های سایت از بین میره ، اگه هم تاریخ بگیره سر همون تاریخ از بین میره. من چنین مشکلی توی ubuntu نداشتم. راستی با chrome و Opera را هم میتوین چک کنی.

hsgpro
پنج شنبه 23 مهر 1394, 19:43 عصر
سلام
تو اوبونتو با همه مرورگر ها اینطوری میشه؟ مثلاً به جای فایرفاکس که پیش فرض هست از Chromium هم استفاده کن ببین تو اون چطوره.

پنج شنبه 23 مهر 1394, 21:36 عصر
کروم و فایر فاکس هردو همینطوره!
کرومیوم رو امتحان نکردم امتحان کنم ببینم چطور میشه...