PDA

View Full Version : مبتدی: انتخاب واحد

avajavid
چهارشنبه 22 مهر 1394, 21:44 عصر
سلام دوستان من یه راهنمایی درباره صفحه انتخاب واحد میخواستم مثلا برای این کار به چه کنترل هایی نیاز هست و کلا یه راه و روش ،
از دوستان کسی میتونه کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم
با تشکر

crazy_1892
جمعه 24 مهر 1394, 18:01 عصر
دوست عزیز خیلی کلی سوال کردی ولی بنده پیشنهاد می کنم اگه آشنایی نداری نمونه سورس انتخاب واحد دانشجویی زیاده دانلود کن و از روی اون سورس عمل کن

aminmousavi
شنبه 25 مهر 1394, 03:04 صبح
سلام دوست عزیز . من چندبار سوالتون رو دیدیم ، اما هربار دیدیم از جواب دادن منصرف شدم به دلیل کلی بودن !
من بشخصه متوجه نشدم مشکل شما در طراحی نرم افزار (با طراحی گرافیکی و interface اشتباه نگیرید) هست یا بخش پیاده سازی ؟
اگر مشکلتون در بخش پیاده سازی هست باید اطلاعاتی که جمع آوری کردید رو در اختیار بزارید و بفرمایید تا بشه راهنمایی کرد . (یا اگر تا قسمتیش رو پیاده سازی کردید اون رو هم عنوان کنید)
اما اگر مشکلتون در طراحی نرم افزار است ، باید مشخص کنید سیستم آموزش چی هست ؟ چه قابلیت هایی باید داشته باشه ؟ در نیازسنجی چه نیازهایی رو پیدا کردید ؟

azitaj
دوشنبه 27 مهر 1394, 22:14 عصر
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید من خودم هم یه بار تاپیک زدم ولی کسی راهنمایی نکرد
انتخاب واحد باید براساس معدل دانشجو باشه تا بتونه به تعداد واحد برداشته شه بعد تعداد ترم های دانشجو رو حساب کنه
من به شخصه در قسمت کدنویسی برنامه اش مشکل دارم
خواهشا راهنمایی کنید

aminmousavi
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:40 عصر
سلام دوست عزیز .
لطف کنید در یک تاپیک مجزا سوال خودتون رو مطرح کنید .
یکی از دلایلی که ممکن کد نوشتن رو سخت کنه طراحی بد دیتابیس هست ، در تاپیکی که میسازید جداولی که طراحی کردید رو بزارید .