PDA

View Full Version : فراخواني برخي اطلاعات از جدول ديگر

somayeh1361
پنج شنبه 23 مهر 1394, 10:31 صبح
سلام به تمام دوستان
من در فايل ضميمه دو تا جدول دارم و مي خوام در هنگام ثبت اطلاعات برخي اطلاعات از جدول ديگه فراخوني بشه
متشكرم

ehsanshahi
پنج شنبه 23 مهر 1394, 23:58 عصر
سلام بفرمایید ...

somayeh1361
شنبه 25 مهر 1394, 08:54 صبح
سلام دوست عزيز
ممنون از اين كه محبت كرديد و پاسخ سوالمو داديد اما اين كد يه مشكل داره و اون اينكه نوع نان هم در اين برنامه مهمه با اين انكه در جدول اطلاعات نان بربري وجود نداره اما با اين حال با انتخاب گزينه چانه اطلاعات نان لواش به فيلدها اضافه ميشه ممنون ميشم فايلمو اصلاح كنيد
اوليوتها
اول نوع نانوايي
دوم نوع پخت
سوم وزن مورد عمل
در خواست ديگه ام اينه كه در خصوص كدهايي كه نوشتيد كمي توضيح دهيد و ميشه بگيد دستورات sql را از كجا ميشه ياد گرفت
Public RS As DAO.Recordset
Public intCount As Integer
Public SQL As String

===================
SQL = "SELECT jozeiyat2.[weight-morde-amal], jozeiyat2.[weight], jozeiyat2.[price] FROM jozeiyat2 WHERE jozeiyat2.[weight-morde-amal] Like '" & Me.weight_morde_amal & "'"
Set RS = CurrentDb.OpenRecordset(SQL)
With RS
.MoveLast
.MoveFirst
Me.weight = .Fields("weight")
Me.price = .Fields("price")
End With

ehsanshahi
شنبه 25 مهر 1394, 12:05 عصر
دوباره سلام .
انجام شد ..
تغییرات :
1- اضافه شدن جدول های نوع نانوایی -نوع پخت -وزن مورد عمل به برنامه
2- اختصاص کد منحصر به فرد به هر سطر در بخش تنظیمات
3- فراخوانی هر سطر از بخش تنظیمات با رعایت اولویتی که شما خواسته اید بر حسب تولید کد منحصر به فرد در فرم اصلی
4- نمایش خطا هنگام موجود نبودن کد منحصر به فرد تولید شده فرم اصلی در بخش تنظیمات و هدایت کاربر به بخش تنظیمات و تعریف مورد جدید
5- اضافه شدن کلید هایی در بخش تنظیمات برای ویرایش جدولهای نوع نانوایی -نوع پخت -وزن مورد عمل که به شما این امکان را می دهد که بتوانید بی نهایت رکورد را در کمبو های موجود در فرم ها مشاهده و انتخاب نمایید و سیستم به طور اتوماتیک بر حسب کد منحصر به فرد هر کدام بدون خطا آنها را نمایش دهد.
ضمنا برای یاد گیری دستورا ت sql میتوانید از مدیران تالار بهترین پیشنهاد را درخواست نمایید ...بنده منبع معتبری نمیشناسم
امیدوارم با این تغییرات تمام خواسته هاتون برآورده بشه ..

somayeh1361
شنبه 25 مهر 1394, 12:30 عصر
ممنون استاد گرامي
محبت فرمائيد خداوند بر توفيقاتتان بيافزايد
انشاء ا...

somayeh1361
شنبه 10 بهمن 1394, 07:19 صبح
سلام به تمام اساتيد اين سايت من در فايلي كه ارسال كرده بودم و يكي از دوستان زحمت كشيدند اونو اصلاح كردند يه مشكل دارم و او اينكه با اينكه اطلاعات مورد نياز براي فراخواني آن در فرم در قسمت تنظيمات گنجانده شده است اما بازهم پيغام خطا صادر مي شود ممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد138739

somayeh1361
دوشنبه 12 بهمن 1394, 07:47 صبح
سلام به همگي
كسي مشكل ما رو حل نكرد؟

somayeh1361
شنبه 17 بهمن 1394, 07:19 صبح
:گریه::گریه::گریه::گریه:

ehsanshahi
سه شنبه 20 بهمن 1394, 12:12 عصر
سلام انجام شد ...
یا علی ...

somayeh1361