PDA

View Full Version : هزینه هاستینگ و امکانات یک هاستینگ برای کار های حرفه ای و پربازدید

barnamenevis2016
پنج شنبه 23 مهر 1394, 14:46 عصر
سلام...ببخشید اگر این تاپیک جاس اینجا نیست.دوستان من می خوام یک سایت بزنم و دنبال یک هاستیگ خوب و ارزان قیمت هستم.سایت تقریبا از لحاظ تعداد بازدید کننده احتمالا به نصف بازدیدکنندگان همین سایت برنامه نویس برسه و یا هدف اینه در یک مدت کوتاه به این مقدار بازدید برسه.و از طرفی این سایت باید فضای زیادی رو در اختیار داشته باشه که بتونه حجم ویدیوهای و فایل های زیادی در خودش ذخیره کنه که بازدید کننده ها بتونن فایل ها رو دانلود کنن.شاید بشه گفت دو سه ترابایت و یا بلکه بیشتر...دقیق نمی تونم پیش بینی کنم.ولی حداقل یک الی دو ترابایت.بعد بعد سایت به بنبست نخوره و کاربرا با سرعت خوبی بتونن فایل ها رو دانلود کنن....البته، شاید برای شروع از سطح نسبتا پایین تر شروع کنیم و بعد از دو سه ماه به اوج برسیم....برای همچین سایت چقد باید هزینه کنم هاست بدم...مثلا من این سایت هاستینگ به نظرم خوب اومد...ولی نمی دونم کدوم طرح و کدوم قیمتش برام مناسبه...:
این سایت هاستینگ:
http://www.hostinger.co.uk/web-hosting
مثلا اگر اشتباه نکنم هاستینگ بیزینس این سایت اگر اشتباه نکنم با حجم نامحدود ماهی فقط 5 دلاره!!!و من احساس می کنم این مقدار خیلی خوب و ارزونه...من تجربه کافی ندارم.ممنون می شم، کمک کنید و نظرتون رو بدید...

Unique
پنج شنبه 23 مهر 1394, 15:42 عصر
چرا سوالتون را اینجا مطرح میکنید !؟
فقط بگم دوست عزیز فراموش نکن هر چی پول بدی آش میخوری و اینا که هاست با امکانات زیاد با قیمت کم میدن دزد هستند ، تکرار میکنم "دزد" ، این ها oversell میکنن ،‌ کیفیت سرور ها به شدت پایین ، کانفیگ داغون ! کلا اشتباهه از این ها هاست بخری. برای فایل ها میتونی هاست حجمی بخری که خیلی ارزون در میاد و اصل سایت را که حجم زیاید نمیخواد از هاست هایخوب و با کیفیت انتخاب کنی.