PDA

View Full Version : خبر: تخفیف ثبت نام رقابت های مهارت سنجی فن آورد

omidparkour
جمعه 24 مهر 1394, 14:38 عصر
سلام دوستان
ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم...
بنده نماینده فن آورد هستم و میتونم ثبت نام در مسابقات رو با 50% تخفیف براتون انجام بدم
در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید
موفق و پیروز باشید
...

Mr.Robot666
جمعه 24 مهر 1394, 15:01 عصر
من دو هفته پیش تیکت زدم بهشون هنوز جوابی نگرفتم؛ کاملا معلومه حساب کتاب ندارن؛ هیچ چیز معلوم و روشن نیست؛ تاریخاشون هم باهم نمیخونه؛ تازش هم گفته بودن 15 مهر نمونه سوالات رو قرار میدیم...
قبلا فکر میکردم اسم صنعتی شریف نماد کیفیت هست ولی حالا با این و اون آموزش لایتکــ شون، نماد عدم تضمین کیفیت شده.

omidparkour
جمعه 24 مهر 1394, 15:10 عصر
من دو هفته پیش تیکت زدم بهشون هنوز جوابی نگرفتم؛ کاملا معلومه حساب کتاب ندارن؛ هیچ چیز معلوم و روشن نیست؛ تاریخاشون هم باهم نمیخونه؛ تازش هم گفته بودن 15 مهر نمونه سوالات رو قرار میدیم...
قبلا فکر میکردم اسم صنعتی شریف نماد کیفیت هست ولی حالا با این و اون آموزش لایتکــ شون، نماد عدم تضمین کیفیت شده.

عزیز رو چه حسابی شما دارین میگی "کاملا معلومه حساب کتاب ندارن"؟؟؟
اولین اینکه خب اگر جوابی نگرفتین دوباره تلاش کنید شاید پیامتون بهشون نرسیده
دوما زمان ثبت نام تا آخر ماه تمدید شد
سوما رقابت های مهارت سنجی فن آورد دومین سالی هست که داره برگزار میشه و اگر شما حامیان و داوران مسابقه رو مشاهده کنید کاملا متوجه میشین که مسابقه معمولی نیست!!
روزخوش..

omidparkour
جمعه 24 مهر 1394, 15:14 عصر
این هم از نمونه سئوالات :
http://blog.fanavard.com/

imdeveloper
جمعه 24 مهر 1394, 18:22 عصر
پیام خصوصی فرستادم لطفا بررسی کنید :لبخندساده::قلب:

omidparkour
دوشنبه 27 مهر 1394, 16:59 عصر
تنها 3 روز تا پایان ثبت نام مجموعه رقابت های مهارت سنجی فن آورد باقیست!!!

پیام حیاتی
دوشنبه 27 مهر 1394, 17:42 عصر
سلام
لطفا توضیحاتی در مورد این مسابقه بفرمائید کاربر با شرکت در مسابقه و گرفتن نمره مجاز شامل چه مزایایی می شود؟

imdeveloper
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:36 عصر
سلام
لطفا توضیحاتی در مورد این مسابقه بفرمائید کاربر با شرکت در مسابقه و گرفتن نمره مجاز شامل چه مزایایی می شود؟

سلام
فکر میکنم که اگر به سایت مسابقه مراجعه کنید توضیحات کاملی رو مشاهده میکنید!!

omidparkour
سه شنبه 28 مهر 1394, 09:42 صبح
سلام

سلام
دوره اول مسابقه به صورت آنلاین برگزار میشه و نفرات برگزیده به مرحله حضوری راه پیدا میکنن
جوایز هم به صورت زیر هست :
نفر اول هر گرایش ۳ سکه تمام بهار آزادی + گواهی معتبر احراز مهارت + دعوت‌نامه حضور در مستند مسابقه تلویزیونی
نفر دوم هر گرایش ۲ سکه تمام بهار آزادی + گواهی معتبر احراز مهارت + دعوت‌نامه حضور در مستند مسابقه تلویزیونی
نفر سوم هر گرایش ۱ سکه تمام بهار آزادی + گواهی معتبر احراز مهارت + دعوت‌نامه حضور در مستند مسابقه تلویزیونی

- همچنین نفرات برتر کل علاوه بر جوایز اعلام‌شده از تضمین نامه استخدام با حقوق بین ۲ تا ۳ میلیون تومان نیز بهره مند خواهند شد.