PDA

View Full Version : کدوم کنترل asp میتونه html رو نشون بده

prince-of-persia
دوشنبه 30 مرداد 1385, 18:20 عصر
بازم سلام

من میخوام داخل یک صفحه یک سری خبر نشون بدم و داخل قسمت مدیریت هم یک قسمت برای این کار دارم برای این کار داخل database یک فیلد memo دارم که از طریق همون قسمت مدیریت داخل اون کد های html ریخته میشه . بعد داخل صفحه خبر یک data grid گذاشتم و یک فیلد template براش ساختم حالا میخوام داخل این فیلد آبجکتی بگذارم و از طریق databinding فیلد html رو به کاربر نشون بدم.

البته آبجکت div یک خاصیت innerhtml دارد اما متاسفانه خاصیت data binding نداره.حالا من دنبال آبجکتی هستم که هم innerhtml داشته باشه هم از کنترل های asp باشه تا بتونم databinding اونو مقدار دهی کنم.

برای واضح تر شدن مطلب باید بگم دقیقا یه چیزی مثل ایجاد کردن یه مطلب جدید تو همین سایت یعنی دقیقا همین کاری که من الان دارم انجام میدم . عکس میزارم , لینک میزارم , فنت رو بلد و ایتالیک می کنم

بازم تشکر.

mahdi_negahi
دوشنبه 30 مرداد 1385, 20:06 عصر
Lable کارتو راه می اندازه

prince-of-persia
دوشنبه 30 مرداد 1385, 20:10 عصر
باید فیلدی که کد html داخلشه رو به کدوم خصوصیت ارتباط بدم؟

mahdi_negahi
دوشنبه 30 مرداد 1385, 20:16 عصر
ببینید مگه شما در دیتا بیس HTML ها را ذخیره نمکینید در ستون مثلا HTMLcode شما همون ستون را به خاصیت TEXT یک Lable بایند کنید درست کار میکنه .

brida_kh
چهارشنبه 01 شهریور 1385, 12:12 عصر
داخل اون تممپلیتی که گذاشتی یه جدول بذار.
من با این کار جواب گرفتم

<ItemTemplate>
<TABLE id="Table1" border="0" dir="rtl" style="text-align: justify" class="TdInfo2"><TR>
<TD><a href=news.aspx?ID='<%# DataBinder.Eval(Container.DataItem,"IDcenter")%>' class="link2"> <%# DataBinder.Eval(Container.DataItem , "title") %>
</a>
</TD>
</TR>
</TABLE>
</ItemTemplate>

prince-of-persia
چهارشنبه 01 شهریور 1385, 18:01 عصر
<p><b>salam</b></p>