PDA

View Full Version : پیام access is denaid

nedaei
یک شنبه 26 مهر 1394, 09:18 صبح
با سلام خدمت دوستان
جدیدا وقتی میخام برنام ام رو اجرا کنم این پیام access is denaid رو میده ولی وقتی روش کلیک راست میکنم و گزینه run as administrator رو میزنم درست میشه و برنامه اجرا میشه حتی داخل خود ویژوال هم همین پیام رو میده و باز نمی کنه نمی دونم مشکل از کجاست ضمنا بقیه برنامه هام این مشکل رو ندارند
ممنون

nedaei
سه شنبه 28 مهر 1394, 09:51 صبح
با سلام
کسی از دوستان محترم نمی تونه جواب بده کارم گیره

samiasoft
چهارشنبه 29 مهر 1394, 03:13 صبح
درود

کدوم برنامتون ؟ خب این خطایی گفتید مبهمه !

یه اسکرین شات بزارید و درمورد پروژتون توضیح بدید

hsgpro
چهارشنبه 29 مهر 1394, 11:06 صبح
سلام
احتمالاً در برنامه ات می خوای به چیزی مثل محتویات پوشه های درایو C دسترسی داشته باشی که اخطار عدم دسترسی میده.
برای رفع این مشکل باید تو Manifest برنامه دسترسی Administrator رو اضافه کنی تا برنامه ات همیشه تحت دسترسی مدیر اجرا بشه.
برای این کار در ویژوال استودیو روی اسم پروژه ات راست کلیک کن و از منوی Add گزینه New Item رو انتخاب کن سپس Application Manifest File رو اضافه کن.
بعدش وارد فایل app.manifest که اضافه شده بشو و این خط رو پیدا کن:

<requestedExecutionLevel level="asInvoker" uiAccess="false" />

اون جایی که نوشته asInvoker رو با requireAdministrator جایگزین کن که یعنی همین خط بشه این:

<requestedExecutionLevel level="requireAdministrator" uiAccess="false" />

حالا سیو کن و یه بار برنامه ات رو Build کن.
از این به بعد برنامه ات همیشه به دسترسی Administrator اجرا میشه.

nedaei
دوشنبه 04 آبان 1394, 10:17 صبح
سلام
احتمالاً در برنامه ات می خوای به چیزی مثل محتویات پوشه های درایو C دسترسی داشته باشی که اخطار عدم دسترسی میده.
برای رفع این مشکل باید تو Manifest برنامه دسترسی Administrator رو اضافه کنی تا برنامه ات همیشه تحت دسترسی مدیر اجرا بشه.
برای این کار در ویژوال استودیو روی اسم پروژه ات راست کلیک کن و از منوی Add گزینه New Item رو انتخاب کن سپس Application Manifest File رو اضافه کن.
بعدش وارد فایل app.manifest که اضافه شده بشو و این خط رو پیدا کن:

<requestedExecutionLevel level="asInvoker" uiAccess="false" />

اون جایی که نوشته asInvoker رو با requireAdministrator جایگزین کن که یعنی همین خط بشه این:

<requestedExecutionLevel level="requireAdministrator" uiAccess="false" />

حالا سیو کن و یه بار برنامه ات رو Build کن.
از این به بعد برنامه ات همیشه به دسترسی Administrator اجرا میشه.
با تشکر از شما دوست عزیز
اینکار رو کردم ولی متاسفانه این ارور رو میده