PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد Telerik

Haj MilaD
دوشنبه 27 مهر 1394, 22:59 عصر
درود
دوستان کسی با برنامه Telerik Ui تو #C کار کرده؟یا موضعی مبنا بر اموزش این برنامه هست؟؟
دوستان اگر اطلاعاتی در این مورد دارین لطفا قرار بدین

am_al_59
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:09 عصر
من همیشه برای برنامه هام از این کامپوننت استفاده میکنم قبلاً با dev هم کار کردم dev از نظر شیکی از telerik سرتره و تنظیمات بیشتری داره اما از نظر سبکی و stable بودن telerik اوله (نظر منه)
آخرین نسخش 2015 q3 هست وقتی هم نصب میکنی یک قسمت دمو برای web , winform و wpf داره که کلی نمونه و مثال توش هست همین هارو به همراه جرئیات و مستندات توی سایت خودش هم داره نمونه و کد مثال هم توی اینترنت براش زیاده من خودم جایی گیر میکنم تو گوگل سرچ میکنم بیشتر جواب هامو توی stackoverflow پیدا میکنم

Vidico
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:34 عصر
من همیشه برای برنامه هام از این کامپوننت استفاده میکنم قبلاً با dev هم کار کردم dev از نظر شیکی از telerik سرتره و تنظیمات بیشتری داره اما از نظر سبکی و stable بودن telerik اوله (نظر منه)
آخرین نسخش 2015 q3 هست وقتی هم نصب میکنی یک قسمت دمو برای web , winform و wpf داره که کلی نمونه و مثال توش هست همین هارو به همراه جرئیات و مستندات توی سایت خودش هم داره نمونه و کد مثال هم توی اینترنت براش زیاده من خودم جایی گیر میکنم تو گوگل سرچ میکنم بیشتر جواب هامو توی stackoverflow پیدا میکنم
میذاری واسه دانلود؟ آموزش نصبشم داری؟

am_al_59
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:52 عصر
برای قرار دادن لینک من حرفی ندارم اما میدونم اگر لینک بزارم یکی از مدیران میاد کل تاپیکو جذف میکنه، من و شما هم اخطار میگیریم که فعالیت وارز ممنوعه
یک سرچ بکنی تو گوگل راحت پیدا میکنی اسمش اینه Telerik Ultimate 2015 Q3
آموزش نصب من ندیدم اما لازم هم نداره کلاً 15 20 تا فایل داره که هر کدوم مخصوص یکسری کامپوننت ها هست یعنی کاربر نیازی نیست کل کامپوننت هارو نصب کنه فقط اونایی که لازم داره رو نصب میکنه

من خودم چون با WPF کار میکنم همیشه فقط همونو نصب میکنم توی این نسخه آخریش اسم فایلش هست Telerik_UI_for_WPF_2015_3_930_Dev
فایل مخصوص asp.net داره مخصوص winform و mvc , windows phone , silverlight و . . . هر کدوم یا همشم که لازم داشته باشی میتونی نصب کنی
ابزار جانبی مثل just mock , just decompile و چیزای دیگه هم داره

Haj MilaD
سه شنبه 28 مهر 1394, 01:02 صبح
دوستان مشکل حل شد
به بقیه هم توصیه میکنم هم از نظر سرعت و سحولت استفاده عالیه
نصب کردنش سخت نیست و اجراش به راحتی قابل درکه
موفق باشید..