PDA

View Full Version : سوال: سویچ کردن از Asp به Php

mostafa.kazeminiya
دوشنبه 27 مهر 1394, 23:31 عصر
با سلام وخسته نباشید. سوالی دارم خدمتتون در مورد طراحی سایت. راسش من تکنولوژی ASP.NET آشنایی دارم و چون رشتمم کامپیوتره برای پروژه پایان نامم سایتی رو طراحی کردم البتنه 3 تا کتاب خوندم و قبلا با زبان C# و بانک اطلاعاتی SQL SERVER آشنایی داشتم. حالا میخوام طراحی سایت ادامه بدم ولی متاسفانه چون من در شهرستان زندگی میکنم کلاس خوبی در ارتباط با ASP نیست که هم بتونم مدرک طراحی سایت بگیرم و هم بهتر یاد بگیرم. راسش مجتمع فنی تهران در شهر ما نمایندگی داره و فقط کلاس طراحی سایت با تکنولوژی PHP رو داره و حتی مدرک بین مللی هم میده. میخوام ازتون سوال کنم که اشتباه نیست که من تغییر شاخه بدم یعنی از ASP برم روی PHP. راسش خودم یکم گیج شدم که چی کار کنم. به نظر شما آیا سویچ کردن از روی ASP به PHP درسته یا نه. ممنون . لطفا اگه توضیح بدین خیلی خیلی ممنون میشم. با تشکر فراوان بابت وقتی که میزارین

پیام حیاتی
سه شنبه 28 مهر 1394, 08:40 صبح
سلام
اول از هر چیز علاقه خودت رو در نظر بگیر ، برای پیشرفت نیاز نیست حتمن دوره خاصی شرکت کنید اگر تمام دانش خودم را 100% در نظر بگیرم 10% آن را با شرکت در دوره های CIW و برنامه نویس ارشد بانک های اطلاعاتی انتیستیتو ایز ایران بدست آوردم!
آموزشگاه ها سرفصل ها و روال کاری مشخصی رو دارند که همین باعث محدودیت در تدریس و گسترش هست.
تا حالا چند شرکت رفته اید که برای استخدام از شما طلب مدرک بین المللی یا دیباگران تهران یا... کرده اند؟
اصلا" خیلی دیگر مدرک دانشگاهی رو هم سوال نمی کنند ، مهم علم و قدرت پیاده سازی شما در آن تخصص هست.
مگر می توان هنر یک قلم کار بی سواد از نظر تحصیلی که در اصفهان نقش های جهانی بر روی اجسام می آفریند را در قالب مدارک این سازمان ها گنجاند؟
بهترین منبع آوزش از نظر من همین اینترنت هست سایت های آموزشی معتبر زیادی هستند که ASP.NET را آموزش می دهند.
در سایت یوتیوب فیلم های خیلی خوبی پیدا می کنید خصوصا" زمانی که با یک مشکل خاص برخورد می کنید.
فیلم های آموزشی فارسی زبان هم کم نیست.
سایت هایی مثل Farinsoft.ccom آموزش های زبان اصلی از شرکت های بزرگ مثل لیندا رو ارائه می دهند.
اگر تا اینجا آمده اید ما بقی راه رو هم ادامه بدید ، این تفکر که با گذراندن یک دوره خاص شما در یک تکنولوژی یا زبان حرفه ای خواهید شد را کاملا" از خودتون دور کنید.
اگر هم قصد مهاجرت دارید سعی کنید مکان هدف دوره و مدرک خودتون رو اخذ کنید.
موفق باشید.