PDA

View Full Version : یک حرکت همگانی برای همه

MohsenB
سه شنبه 28 مهر 1394, 00:15 صبح
سلام به همه دوستان

در دنیای امروز معمولا اگر فردی بدنبال چیز ناشناخته ای باشد و یا بخواهد در مورد چیزی اطلاعاتی کسب کند یکی از اولین گزینه های جستجو استفاده از اینترنت است، احتمالا همه میدانیم که اگر کسی بدنبال اطلاعاتی از "شیعه" در اینترنت باشد عمدا یا اتفاقی به چه موضوعات و تصاویر غیر واقعی از آن دست میآبد که فقط خودمان میدانیم که این نتیجه درستی از این جستجو نیست
هر فرد مسلمان یا شیعه ای مطمئنا این موضوع را دوست ندارد.
چند وقتیست فکری برای مبارزه با این مشکل به ذهنم رسیده است که اینجا را برای آن و کمک گرفتن از شما که مطمئنا مهمترین و موثرترین کسانی هستید که میتوانید این کار را انجام دهید انتخاب کردم، امیدوارم از این کار استقبال کنید و آن را انجام دهید، اگر اعتقادی به شیعه بودن، آزادگی و امام حسین دارید حتما از این کار حرکتی موثر خواهد بود

ایده من :
از مهمترین مواردی که میبایست در این ضمینه اصلاح گردد "نتیجه تصاویر" خواهد بود که اگر نگاهی کوچک به این نتیجه بیاندازید در جریان کار قرار خواهید گرفت.
https://www.google.com/search?q=shia+muslim&tbm=isch

من پیشنهاد میکنم صاحبان سایتها و وبلاگها مخصوصا سایتهایی که رتبه بالایی دارند تصویری با عنوان "شیعه" حالا هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی در سایت خود قرار دهند، حتی اگر شده تصویر را محو کنند یا با وجود سایز مناسب عکس کادر بسیار کوچکی برای آن تنظیم کنند، تا انشاءالله این تصاویر جایگزین آن نتایج گردد.این تصویر به انتخاب خودتان یک تصویر مناسب از چیزی باشد که بنظرتان در نتیجه این جستجو نمایش داده شود بهتر است. این حداقل کاریست که میشود انجام داد، اگر بتوانید پست ثابتی یا چیزی شبیه به آن که دارای متن هم باشد قرار دهید که بسیار بهتر خواهد بود.

لطفا نظرات، پیشنهادات و یا حتی تصاویر و یا کدهای نمونه ای که فکر میکنید به این کار کمک میکند را در همین تاپیک ارسال نمایید
باتشکر

reza_noei
سه شنبه 28 مهر 1394, 17:22 عصر
سلام به همه دوستان

در دنیای امروز معمولا اگر فردی بدنبال چیز ناشناخته ای باشد و یا بخواهد در مورد چیزی اطلاعاتی کسب کند یکی از اولین گزینه های جستجو استفاده از اینترنت است، احتمالا همه میدانیم که اگر کسی بدنبال اطلاعاتی از "شیعه" در اینترنت باشد عمدا یا اتفاقی به چه موضوعات و تصاویر غیر واقعی از آن دست میآبد که فقط خودمان میدانیم که این نتیجه درستی از این جستجو نیست
هر فرد مسلمان یا شیعه ای مطمئنا این موضوع را دوست ندارد.
چند وقتیست فکری برای مبارزه با این مشکل به ذهنم رسیده است که اینجا را برای آن و کمک گرفتن از شما که مطمئنا مهمترین و موثرترین کسانی هستید که میتوانید این کار را انجام دهید انتخاب کردم، امیدوارم از این کار استقبال کنید و آن را انجام دهید، اگر اعتقادی به شیعه بودن، آزادگی و امام حسین دارید حتما از این کار حرکتی موثر خواهد بود

ایده من :
از مهمترین مواردی که میبایست در این ضمینه اصلاح گردد "نتیجه تصاویر" خواهد بود که اگر نگاهی کوچک به این نتیجه بیاندازید در جریان کار قرار خواهید گرفت.
https://www.google.com/search?q=shia+muslim&tbm=isch

من پیشنهاد میکنم صاحبان سایتها و وبلاگها مخصوصا سایتهایی که رتبه بالایی دارند تصویری با عنوان "شیعه" حالا هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی در سایت خود قرار دهند، حتی اگر شده تصویر را محو کنند یا با وجود سایز مناسب عکس کادر بسیار کوچکی برای آن تنظیم کنند، تا انشاءالله این تصاویر جایگزین آن نتایج گردد.این تصویر به انتخاب خودتان یک تصویر مناسب از چیزی باشد که بنظرتان در نتیجه این جستجو نمایش داده شود بهتر است. این حداقل کاریست که میشود انجام داد، اگر بتوانید پست ثابتی یا چیزی شبیه به آن که دارای متن هم باشد قرار دهید که بسیار بهتر خواهد بود.

لطفا نظرات، پیشنهادات و یا حتی تصاویر و یا کدهای نمونه ای که فکر میکنید به این کار کمک میکند را در همین تاپیک ارسال نمایید
باتشکر

سلام

ممنون از این که هشدار دادید.

متاسفانه و یا خوشبختانه ما در جنگ الکترونیکی قرار داریم. چه قبول داشته باشیم چه نداشته باشیم. دشمن ما آمریکا (غول لیبرالیسم) بر اساس نظریه های زیگموند فروید میخواد کنترل اذهان عمومی مردمان سرتاسر جهان را بدست بگیرد. اگر نگم کاملاً موفق شده، باید بگم که موفقیت های بزرگی بدست آورده.
برویم سر اصل مطلب، با اعتراض چیزی حل نمیشه این رو آمریکایی ها تو انقلاب فرهنگی سال 1967 آمریکا قشنگ نشان دادند. نتیجه، هرکسی اعتراض میکرد میدید که به اعتراضش جواب داده نمیشه پس سرخورده میشد و وقتی میدید که نمیتونه جامعه رو تغییر بده خودش رو تغییر داد...
ولی ما اینطور نیستیم، سوسیالیسم شوروی و چین در مقابل لیبرالیسم آمریکا شکست خورد و در آن حضم شد، اسلام دینی نیست که حضم بشه. اسلام دینی است که در هر بحثی نظر برای مطرح کردن دارد و لیبرالیسم نمیتواند رو در روی اسلام حرفی بزند پس کاری که انجام میدهد این است که خوب را بد و بد را خوب نشان دهد کشتن چندین میلیون انسان بیگناه در افغانستان، عراق، ویتنام،ژاپن و سایر کشورها را خدمت به بشریت میداند ولی اعدام کردن یک قاتلی را که چند قتل زنجیره ای انجام داده و اگر آزادش کنند باز هم همین کار را تکرار میکند را جنایت میداند و ما را ناقض حقوق بشر میشمارد.
اوضاع بدین شکل است. ما اگر میخواهیم جنگ سایبری انجام دهیم باید به سمت پروژه هایی برویم که در حال حاضر سازمان N*S*A (برای رکورد نشدن اینطور نوشتم) آمریکا (پلیس اینترنت جهان) برای کنترل جوامع روی آنها کار میکند.
اگر عجله نکنیم مثل همین بلایی که بعضی ها به اسم امام حسین و صلح امام حسن و درس مذاکره و این جور موارد قصد در لیبرال کردن ایران دارند، سر ما خواهد آمد و آن موقع است که ما میشویم عربستان سعودی دوم در منطقه و شاید هم پشتیبان داعش. البته چشمشان این روز را نخواهد دید. تا زمانی که فرزندان اسلام زنده باشند.

این جور حرکات خوب است ولی ما به دانش نیاز داریم دانشی که توان مقابله داشته باشد، فریاد زدن در جایی که کسی گوش ندارد و کسی که گوش دارد چشم دیدن زنده ماندن عقیده شما را ندارد شما باید انقلاب کنید و انقلاب یعنی تغییر دادن خود.

MohsenB
سه شنبه 28 مهر 1394, 23:12 عصر
reza_noei@ جان، ضمن تشکر از نظر و اطلاعاتی که دادین، من منظورم اینقدر پیچیده نبود. منظور من اصلا اعتراض نبود. من یه روش عملی برای اصلاح پیشنهاد دادم.

روش پیشنهادی من برای اصلاح نتیجه جستجو و مخصوصا قسمت تصاویر استفاده از یک اصل سئو بود. بزبان خیلی ساده و در ساده ترین حالت هر کسی بیاد یه تصویر توی صفحات وبش قرار بده وقسمت مشخصه "ALT" تصویر رو بنویسه "Shia Muslim" یا "شیعه" یا "امام حسین" یا ... هر چیزی که خودتون لازم میدونید، حتی اصلا بیاد این تصویرو مخفی کنه یا خیلی کادر نمایشش رو کوچیک کنه، فقط تو کد این تصویر ظاهر بشه(البته فکر کنم از لحاظ سئو مخفی کردن عکس مشکلی نداشته باشه، اگر داره دوستان کمک کنن). همین!

پیام حیاتی
سه شنبه 28 مهر 1394, 23:49 عصر
برای این کار باید به ایمیل مدیران سایت های پر بازدید پیغام بدیم چون اکثریت دوستان در اینجا دارای سایت های کسب و کار هستند که مجصولات و توانایی های خودشون رو در اون قرار دادن ، بازدید های کمی دارند.
در خصوص سئو اگر کلاس استایل تصویر اجاد بشه و در سایت هم قرار بگیره ولی display:none باشه تاثیری نداره یعنی اصلا وجود نداره پس باید نمایش داده بشه حالا هر چقدر کوچک که به نظرم متقاعد کردن مدیران برای این کار سخت خواهد بود.

reza_noei
چهارشنبه 29 مهر 1394, 20:06 عصر
reza_noei@ جان، ضمن تشکر از نظر و اطلاعاتی که دادین، من منظورم اینقدر پیچیده نبود. منظور من اصلا اعتراض نبود. من یه روش عملی برای اصلاح پیشنهاد دادم.

روش پیشنهادی من برای اصلاح نتیجه جستجو و مخصوصا قسمت تصاویر استفاده از یک اصل سئو بود. بزبان خیلی ساده و در ساده ترین حالت هر کسی بیاد یه تصویر توی صفحات وبش قرار بده وقسمت مشخصه "ALT" تصویر رو بنویسه "Shia Muslim" یا "شیعه" یا "امام حسین" یا ... هر چیزی که خودتون لازم میدونید، حتی اصلا بیاد این تصویرو مخفی کنه یا خیلی کادر نمایشش رو کوچیک کنه، فقط تو کد این تصویر ظاهر بشه(البته فکر کنم از لحاظ سئو مخفی کردن عکس مشکلی نداشته باشه، اگر داره دوستان کمک کنن). همین!

سلام

شما فکر میکنید مردم جهان این تصاویر رو بیشتر روی وبسایت هاشون و یا از تصاویر پر بازدید بوده اند که در هنگام جستجو با چنین نتایجی روبرو میشویم ؟
فکر نمیکنم اینطور باشه، مردم جهان در بدترین حالت در مورد اسلام و شیعه کنجکاو هستند (نه مغرض).
این که شما از اصول CEO برای بالا بردن آمار مشاهده یک عکس استفاده کنید به نظر من خوبه ولی شاید مشکل حل نشه چون قضیه بوداره
من فکر میکنم این طرح استراتژی توسط اتاق فکرهای استکبار جهانی برای تخریب اسلام بخصوص مذهب شیعه تهیه شده و منظورم این بود که انتظار این رو داشته باشید
که عوامل دیگری در نتایج جستجوها دخیل بوده باشند، نه آمار مشاهده ها و تگ های شما.
دشمن ما همونیه که خودش قمه و قداره میخرید و رایگان بین عزادارهای توزیع میکرد (انگلیس) پس باید به این مسائل جدی تر نگاه کنیم.
ولی بهرحال برای شما و دوستانی که با شما همکاری میکنند آرزوی موفقیت و سعاتمندی در دنیا و آخرت دارم.

موفق باشید