PDA

View Full Version : سوال: مشکل تلفن گویا : عدم دریافت اولین کد شماره گیری شده از تلفن با مودم دانجین وقتی صوت در خط پخش می شود

HamidVO
سه شنبه 28 مهر 1394, 11:49 صبح
سلام دوستان

من با API خود دانجین برای مودم دانجین DN081A برنامه نوشتم (در دلفی) مشتری که تماس میگیره برنامه یک فایل صوتی پخش می کنه و مشتری یک عدد 5 یا 6 رقمی رو میزنه و بعد کلید مربع تا نم افزار نتیجه آزمایش را بگوید. مشکل اینجاست که وقتی در حین پخش فایل صوتی مشتری اقدام به زدن اعداد می کنه اگر کمی با سرعت بزند عدد اول توسط مودم شناسایی نمی شود (DTMF detection). مثلا مشتری عدد 123456 را می زند ولی نرم افزار عدد 23456 را نشان می دهد. البته برنامه نوشتم که با رسیدن اولین کد پخش فایل صوتی متوقف شود. اما این مشکل وجود دارد. وقتی پخش فایل صوتی تمام می شود هیچ مشکلی وجود ندارد و اعداد به درستی دریافت می شود حتی وقتی بسیار سریع گرفته شود.
آیا با چنین مشکلی مواجه شدید؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر

در ضمن آیا کامپوننتی برای کار با مودم دانجین DN081A وجود دارد. فکر می کنم KDTELE از این مودم پشتیبانی نمی کند یا اینکه من اطلاع ندارم اگر کسی کامپوننتی در این مورد میشناسه و یا در اختیار داره خیلی ممنون می شم اینجا بیان کنه. تشکر

ashk142
سه شنبه 19 آبان 1394, 07:44 صبح
سلام کامپوننت hbtapi هم هست فقط اینکه باید توجه کنی که کراک نشده. (تا زمانی که برنامه دلفی باز باشه مشکلی نداره ولی اگه بسته باشه فایل exe کار نمیکنه) . مثال هایی همراش هست که میتونی ازش استفاده کنی کار باهاش هم خیلی راحته