PDA

View Full Version : جذب مدرس برای تدریس

rezahashemian
شنبه 02 آبان 1394, 13:40 عصر
سلام
برای راه اندازی یک وبسایت در زمینه ارائه فیلم اموزشی، به دنبال جذب مدرس هستیم.
حق التدریس در نظر گرفته شده هم از ساعت 100 هزار تومان شروع میشه تا ساعت 280 هزار تومان بر اساس رزومه مدرس تعیین میشه.
لطفا افرادی که مایل به تدریس هستند اطلاعات خودشون رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنند تا در اولین روز کاری پیش رو از طرف شرکت تماس گرفته بشه.
اطلاعات مورد نیاز شامل شماره تلفن، ادرس ایمیل و اسم شریفتون و همینطور عناوینی که برای تدریس مدنظر دارید هست.
در زمینه آموزش ها هم خدمتتون عرض کنم که اموزش ها با نام مدرس در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت میشه یعنی مدرس حکم مولف بسته آموزش رو داره و مجموعه ما حکم ناشر رو.
مباحث هم فرقی نمی کنه برای چه رشته ای باشه و چه مدت زمانی داشته باشه فقط در زمینه رشته های فنی مهندسی حالا مباحث مربوط به بازار کار یا مباحث و دروس دانشگاهی تفاوتی نداره.
از یک مبحث 2 ساعت تا یک آموزش 20 ساعته مورد استقبال هست برای تهیه.

abdullah20
شنبه 02 آبان 1394, 19:32 عصر
من خودم خیلی جاها تدریس کردم (اینترنت،کلاس های خصوصی،تدریس به صورت انلاین از راه دور و حتی زمانی که دانشجو بودم داخل دانشگاه به بچه ها برنامه نویسی یاد میدادم)
ولی به صورت فیلم 2 مورد بوده که ساعتی 180 میگرفتم البته چیز خیلی خاص و سختی هم تدریس نمیکردم
حالا الان شما که تا ساعتی 280 هزار تومان عنوان کردید مدرس باید چی درس بده که شما ساعتی 280 بهش بدید؟

rezahashemian
شنبه 02 آبان 1394, 19:38 عصر
الان شما که تا ساعتی 280 هزار تومان عنوان کردید مدرس باید چی درس بده که شما ساعتی 280 بهش بدید؟
من خودم خیلی جاها تدریس کردم (اینترنت،کلاس های خصوصی،تدریس به صورت انلاین از راه دور و حتی زمانی که دانشجو بودم داخل دانشگاه به بچه ها برنامه نویسی یاد میدادم)
ولی به صورت فیلم 2 مورد بود ساعتی 180 میگرفتم

دوست عزیز قیمت حق التدریس بر اساس رزومه تعیین میشه. شما هر عنوانی که مد نظر دارید برای تدریس و همینطور اطلاعات تماستون رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنید ادامه هماهنگی ها و همینطور پاسخگویی به سوالات شما از طریق واحد جذب مدرسین انجام میشه.

arashmidos
دوشنبه 04 آبان 1394, 15:21 عصر
جناب هاشمیان،

با سلام.

رزومه تدریس و کاری من در لینکدین:
https://ir.linkedin.com/in/arashmidos

rezahashemian
سه شنبه 05 آبان 1394, 22:54 عصر
جناب هاشمیان،

با سلام.

رزومه تدریس و کاری من در لینکدین:
https://ir.linkedin.com/in/arashmidos

سلام
جناب آقای آرش نوری
صمیمانه متشکرم.
لطفا اطلاعات رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنید.

stivenati
چهارشنبه 06 آبان 1394, 13:44 عصر
جناب آقای هاشمیان پیام خصوصی منو مشاهده نمودید؟