PDA

View Full Version : سیستم مدیریت متحوا در اندروید همرا با PHP !!!!!

rooterror
شنبه 02 آبان 1394, 19:33 عصر
سلام

میخواستم یه سیستم درست کنم با قبلیت ثبت نام و ورود در اندروید

همچین سیستمی از قبل آماده وجود داره ؟ یه چیز که معقول باشه و قبلا استفاده شده باشه

مثلا کاربر وقتی لوگین میکنه بتونه مشخصات خودشو همراه با ارسالی های ادمین مشاهده کنه

ترو خدا جواب بدید اینقدر سوال های من سطح بالاست که نمیتونین جواب بدین ؟

H:Shojaei
یک شنبه 03 آبان 1394, 15:04 عصر
سلام

میخواستم یه سیستم درست کنم با قبلیت ثبت نام و ورود در اندروید

همچین سیستمی از قبل آماده وجود داره ؟ یه چیز که معقول باشه و قبلا استفاده شده باشه

مثلا کاربر وقتی لوگین میکنه بتونه مشخصات خودشو همراه با ارسالی های ادمین مشاهده کنه

ترو خدا جواب بدید اینقدر سوال های من سطح بالاست که نمیتونین جواب بدین ؟
اگر برنامه آماده ورود و ثبت نام با جاوا میخوایت واسه اندروید تو بخش اندروید مطرح کنید...
اگر هم چیز دیگه بیشتر توضیحات بدین...

rooterror
یک شنبه 03 آبان 1394, 15:20 عصر
بله من یه برنامه به همین صورت میخوام که البته کسایی که ثبت نام میکنن بتونن مطالب ارسالی ادمین رو مشاهده کنند

یه همچین برنامه ای رو میخوای دوستا لطفا کمک کنید

godofphp
یک شنبه 03 آبان 1394, 15:26 عصر
سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو میتونید نصب کنید و از پلاگین json اون کمک بگیرید و اطلاعات رو در قسمت اندروید بگیرید
من نمونه ی آمادش رو توی اینترنت دیدم بگردید ممکنه پیدا کنید

milad_d993
یک شنبه 03 آبان 1394, 15:41 عصر
منم دنبال همچین چیزیم فقط نه با جاوا؛ با فریمورک هایی که با html5,css3, JS برای موبایل برنامه میسازن
بخش اندروید انجمن اکثرا با java کار میکنن بخاطر همینم اونجا پرسیدن زیاد فایده نداره

rooterror
سه شنبه 05 آبان 1394, 18:13 عصر
منم دنبال همچین چیزیم فقط نه با جاوا؛ با فریمورک هایی که با html5,css3, JS برای موبایل برنامه میسازن
بخش اندروید انجمن اکثرا با java کار میکنن بخاطر همینم اونجا پرسیدن زیاد فایده نداره

من جیسون رو دارم تحت html و css جواب میده

دوستان آموزش جیسون وردپرس رو ندارند ؟ که به چه شکل اطلاعات وردپرس رو در داخل اندروید بیاریم