PDA

View Full Version : سوال: تاریخ شمسی .؟

saeed28541
یک شنبه 03 آبان 1394, 23:12 عصر
با سلام وعرض تسلیت ایام سوگواری ابا عیدالله الحسین ع.
بنده خیلی دنبال یک ماژل یا اکتیو ایکس کامل برای تبدیل تاریخ شمسی گشتم ولی هر کدوم یا مشکل داشتن یا احتمال مشکل پیدا کردن در آینده دارند.
میخواستم ببینم کسی از دوستان ماژولی را تست کرده ومطمئن باشه که مشکل نداره و محدودیت تاریخ نداشته باشه میشناسه که به بنده معرفی کنه.
البته من برنامه هایی که هزینه ای هم هستن را پیگیری کردم که عمده اونها محدودیت تاریخ دارند.
در هرصورت اگر هزینه هم بخواد مشکلی نیست فقط میخوام مطمئن باشه.
emami.sie
دوشنبه 04 آبان 1394, 06:34 صبح
با سلام
راستش بنده چند سالی هست که از مبدل تاریخ شمسی (PDC) جناب آقای پیروزمهر استفاده می کنم و همینجا از زحمات استاد کمال تشکر رو دارم... بسیار اکتیوایس کامل و جامعی هست و توابعی که در این اکتیوایس وجود داره همیشه برای من مشکل گشا بوده... این اکتیوایس هیچ محدودیتی نداره و در همین تالار اکسس هم مباحث و نمونه های مفصلی درموردش وجود داره...
لینک سایت: http://cpsd.ir/forum/forumdisplay.php?fid=5
البته تنها مشکلی که بنده باهاش روبرو هستم، عدم امکان استفاده در نسخه 64 بیتی آفیس هست که امیدوارم استاد یه لطفی بکنن و این مورد رو هم به قابلیت های برنامه اضافه کنن...
موفق و موید باشید
یا علی

Rasool-GH
دوشنبه 04 آبان 1394, 10:41 صبح
این مورد هم ببین

----> ماژول شمسی (http://barnamenevis.org/showthread.php?322266-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-VBA)

RESMAILY
جمعه 08 آبان 1394, 08:07 صبح
به نام خدا
با سلام. خودتان بنویسید.
نفع زیادی هم دارد از باب برنامه نویسی و اینها.
در همین تالار جستجو کنید قوت و فن اش بدستتان می آید!:چشمک:

saeed28541
جمعه 08 آبان 1394, 19:17 عصر
سلام.
از انگیزه ای که به بنده دادید ممنون.
ولی خوب فکر نکنم الان وبا این سطح اطلاعاتی که از کد نویسی دارم بتونم این کار را انجام بدم.هر چند خواستن توانستن است.
یاعلی

Rasool-GH
جمعه 08 آبان 1394, 20:21 عصر
محصول جناب پیروزمهر بسیار مورد قبول واقع شده و مطمئن هست . استفاده از ماژول هم مشکل زیادی نداره .
برای چه کاری نیاز دارید که اینقدر حساس هستین . من خودم بیشتر از 5 سال هست که از ماژول استفاده میکنم . مشکلی هم نداره . توی محیط اداری با چند کاربر روی شبکه داره کار میکنه

saeed28541
یک شنبه 10 آبان 1394, 09:58 صبح
محصول جناب پیروزمهر بسیار مورد قبول واقع شده و مطمئن هست . استفاده از ماژول هم مشکل زیادی نداره .
برای چه کاری نیاز دارید که اینقدر حساس هستین . من خودم بیشتر از 5 سال هست که از ماژول استفاده میکنم . مشکلی هم نداره . توی محیط اداری با چند کاربر روی شبکه داره کار میکنه
سلام.
بنده هم در برنامه ای که تهیه کردم میخوام استفاده کنم .احتمال داره استفاده از این برنامه کمی گسترده بشه و نمیخوام بعد از بالارفتن بانک اطلاعات واستفاده طولانی مدت بخاطر این توابع مشکل پیدا کنه.
مجموعه آقای پیروز مهر هم کامل به نظر میاد ولی تا الان تست نکردم.
بازهم ممنون از همراهیتون.
یاعلی