PDA

View Full Version : سوال: ارسال و دریافت پیامک

K.Mohammadreza
پنج شنبه 07 آبان 1394, 17:03 عصر
باسلام و احترام
چگونه در PHP میشه از طریق GSM مودم یا شماره های پنلهای اس ام اس اقدام به ارسال و دریافت پیامک کرد؟ موضوع بعدی چگونه میشه پیام دریافت شده را پردازش کرد؟ مثلا مسابقه پیامکی، ضمناً حجم پیامک ارسالی و دریافتی بسیار بسیار زیاد است
باتشکر

milad_d993
پنج شنبه 07 آبان 1394, 17:17 عصر
اگر که بخواین با gsm مودم در php کار کنین احتمالا باید کامپیوتر خودتون رو تبدیل به سرور کنین و ip بگیرین و یه سری نرم افزار بنویسین، و............. دردسر زیادی داره و خیلی هم جالب نیست

باید پنل بگیرین

K.Mohammadreza
پنج شنبه 07 آبان 1394, 17:31 عصر
سلام، ممنون، نمونه API یی از یک پنل خوب دارید، مخصوصا قسمت دریافت پیامک، برای ارسال هست ولی برای دریافت تا حالا تابعی ندیدم

mojooriass
پنج شنبه 07 آبان 1394, 18:03 عصر
این فکر کنم بکارتون بیاد
http://www.sms.ir

K.Mohammadreza
یک شنبه 17 آبان 1394, 12:17 عصر
این فکر کنم بکارتون بیاد
http://www.sms.ir

سلام
من میخوام بمحض دریافت پیامک برنامه واکنش مورد نیاز را انجام بده یعنی آنلاین بمحض دریافت پیامک جوابیه ارسال کنه، پیشنهادتون چیه؟

rash44
یک شنبه 17 آبان 1394, 14:31 عصر
سلام
من میخوام بمحض دریافت پیامک برنامه واکنش مورد نیاز را انجام بده یعنی آنلاین بمحض دریافت پیامک جوابیه ارسال کنه، پیشنهادتون چیه؟

سلام
پنل ها یک قابلیت دارن بنام انتقال ترافیک

شما با استفاده از این بخش میتونید ، شماره تلفن ارسال کننده + متن پیامک و ... رو بفرستید به URL دلخواه خودتون و اسکرپیتی بنویسید که هر واکنشی رو خواستید براتون انجام بده
شما روی اون پنلتون باید 1 شماره اختصاصی هم داشته باشید که کاربران بتونن براتون پیام ارسال کنند
این قابلیت اطلاعات رو با متد GET میفرسته به URL شما
مثلا :
مشتری شناسه خودش رو ارسال کنه و سیستم بهش میزان بدهیش رو جواب بده

K.Mohammadreza
سه شنبه 10 آذر 1394, 08:01 صبح
سلام
پنل ها یک قابلیت دارن بنام انتقال ترافیک

شما با استفاده از این بخش میتونید ، شماره تلفن ارسال کننده + متن پیامک و ... رو بفرستید به URL دلخواه خودتون و اسکرپیتی بنویسید که هر واکنشی رو خواستید براتون انجام بده
شما روی اون پنلتون باید 1 شماره اختصاصی هم داشته باشید که کاربران بتونن براتون پیام ارسال کنند
این قابلیت اطلاعات رو با متد GET میفرسته به URL شما
مثلا :
مشتری شناسه خودش رو ارسال کنه و سیستم بهش میزان بدهیش رو جواب بده

باسلام و ادب خدمت همه دوستان و تشکر بابت راهنمایی های خوبتان
مسئله فعلا فقط دریافت پیامک و ثبت آن در پایگاه داده است

من توی وب سرویسشون تابعی ندیدم یعنی کلا توابع زیر برای دریافت اطلاعات و ... هست

GetAllMessages
GetBranches
GetCurrentDate
GetDefualtLineNumber
GetListOfScheduleSends
GetReceivedMessageByLastMessageID
GetReceivedMessages
GetSMSLines
GetSendToBranchFilterConditions
GetSendToBranchesSendMethods
GetSentMessageStatus
GetSentMessageStatusByID
GetSentMessages
GetTrashedMessages
GetUserCredit

قابلیتی که شما می فرمایید را دیدم ولی نمی دونم چه اطلاعاتی را به url میفرسته که من بخوام دریافتشون کنم بعدشم چطوری باید دریافت کنم اون پارامترها با فرض اینکه اون پارامترها را طی یک آرایه برام بفرسته.