PDA

View Full Version : سوال: کد قفل کردن درایوهای usb در #C

eslamzadeh
پنج شنبه 07 آبان 1394, 22:56 عصر
سلام دوستان من کدی رو می خواهم که وقتی usb وصل شد به کامپیوتر سری برنامه بیاد بالا و رمز بخواد اگه رمز رو درست گفته بود بتونه درایو usb رو باز کنه اگه درست نبود نشه اون رو باز کرد.
ممنون میشم کمکم کنید.
با سپاس فراوان

eslamzadeh
جمعه 08 آبان 1394, 16:17 عصر
از دوستان و اساتید کسی بلد نیست؟

Reza-HNA
جمعه 08 آبان 1394, 17:03 عصر
بنظرم برنامه درستی به نظر نمیرسه چون خیلی راحت میشه دورش زد ، مثلا برنامه رو حذف کرد یا Suspend کرد یا اصلا برنامه رو بست!

mrprestige
جمعه 08 آبان 1394, 17:36 عصر
سلام دوستان من کدی رو می خواهم که وقتی usb وصل شد به کامپیوتر سری برنامه بیاد بالا و رمز بخواد اگه رمز رو درست گفته بود بتونه درایو usb رو باز کنه اگه درست نبود نشه اون رو باز کرد.
ممنون میشم کمکم کنید.
با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز ، این کد پورت USB شما رو قفل میکنه

Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\USBSTOR", "Start", 4, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

و اینم پورت رو باز میکنه

Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\USBSTOR", "Start", 3, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

موفق و پیروز باشید.

eslamzadeh
جمعه 08 آبان 1394, 20:50 عصر
بنظرم برنامه درستی به نظر نمیرسه چون خیلی راحت میشه دورش زد ، مثلا برنامه رو حذف کرد یا Suspend کرد یا اصلا برنامه رو بست!

خب میخوام جلوی اون قسمت هاش رو هم بگیرم!

سلام دوست عزیز ، این کد پورت USB شما رو قفل میکنه

Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\USBSTOR", "Start", 4, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

و اینم پورت رو باز میکنه

Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\USBSTOR", "Start", 3, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

موفق و پیروز باشید.

ممنون داداش راهی نیست که با رجیستری کار نکنمیم و با api ها این کار رو ببندیم و باز کردن و بستن مختص به یک درایو بشه مثلا دابل کلیک که کرد رو درایو برنامه من بالا بیاد رمز بخواد رمز درست بود وارد usb بشه نبود پیام بده که درست نیست و .... من فقط بستنش با api ها رو بدونم چون با رجیستری خیلی راحت میشه دورش زد...

eslamzadeh
شنبه 09 آبان 1394, 20:40 عصر
از دوستان کسی نیست راهنماییم بکنه؟