PDA

View Full Version : ارسال id محصول به صفحه توضسحات محصول

leilaaa
یک شنبه 10 آبان 1394, 09:08 صبح
من مثل هر فروشگاه دیگه ای یه صفحه گالری محصولات دارم که تمام محصولات هم دسته رو نشون می ده حالا می خوام هر وقت روی هر محصول کلیک می کنم (روی div مربوطش) id محصولم که از دیتاست خونده شده و تو متغییر id ذخیره شده برای صهحه جزئیات محصول ارسال بشه. تا بتونم اطلاعات مربوط به اون محصول رو از دیتا ست بخونم.
در واقع مشکل من نحوه استفاده از تابع get و post . چون هر چی سرچ می کنم . get و post تو فروم آموزش داده . ولی من می خوام پارامتر id وقتی رو یه یه div خاص( مثلا #ftame) کلیک می شه ارسال بشه.

mojooriass
یک شنبه 10 آبان 1394, 09:37 صبح
برای ارسال متغییر به صورت get کافیه متغییر را به انتهای ادرس سایت خود اضافه کنید برای مثال به این شکل :

www.yoursite.com?id=1

بعد هم در صفحه دیگر به این شکل به متغییر دسترسی پیدا کنید :

$id=$_GET['id']

leilaaa
یک شنبه 10 آبان 1394, 10:27 صبح
برای ارسال متغییر به صورت get کافیه متغییر را به انتهای ادرس سایت خود اضافه کنید برای مثال به این شکل :

www.yoursite.com?id=1

بعد هم در صفحه دیگر به این شکل به متغییر دسترسی پیدا کنید :

$id=$_GET['id']

خوب من اینو (www.yoursite.com?id=1 (http://www.yoursite.com?id=1))کجا بنویسم تو تابع click مربوط به jquery آیا؟

milad_d993
یک شنبه 10 آبان 1394, 11:25 صبح
اگه اگه width & heigh تگ div کوچک باشه کل div رو بندازین توی تگ a؛

<a href="www.yoursite.com/details.php?id=1"><div>...</div></a>
و اگه width & heigh تگ div بزرگه

<div>
...
<br />
<a href="www.yoursite.com/details.php?id=1">جزئیات محصول</a>
</div>

البته اینکه گفتم سایزه div کوچیکه این رو بزار و اگه بزرگه این یکی رو فقط بخاطر قشنگ بودنشه نه چیز دیگه

leilaaa
یک شنبه 10 آبان 1394, 11:55 صبح
ببینید من بلدم با تابع get تو fourm و تگ a کار کنم.
مشکلم اینه که من نمی خوام وقتی روی لینک جزئیات محصول کلیک می کنم بره صفحه بعد! می خوام روی کل کادری که مربوط به محصول کلیک می کنم مقدار id بره صفحه بعد نه زمانی که رو یه عبارت خاص کلیک می کنه

mojooriass
یک شنبه 10 آبان 1394, 12:01 عصر
کل کادر را داخل تگ a قرار بدید

<a href="http://yousite.com/view?id=1"><div>#your code</div></a>