PDA

View Full Version : سوال در مورد گزارش گیری این برنامه

h1and1saman
سه شنبه 12 آبان 1394, 11:11 صبح
سلام سورسی رو پیدا کردم که داره گزارش گیری میکنه و برنامه ای که گزارش میگیره خیلی جالبه و خیلی بدردم میخوره و من مدتها دنبال همین چیزی بودم چون خروجی های مختلفی از جمله excel میده
اما من نمی دونم چطوری این کارو می کنه و بخوام اگه این کار رو بکنم چطوری می تونم انجام بدم آخه من #C خیلی کار نکردم و در حد خیلی مبتدی هستم
می خواستم اساتید یه نگاهی بندازند و بشه یه راهنمایی بکنند
و اینکه آیا همین چیزی رو میشه تو vb هم پیاده کرد.آخه برنامه vb رو ساختم آماده ست و برنامه قراره اطلاعات حدود 4000 نفر رو ثبت کنه و اینکه آیا برنامه ای که با vb نوشته می شه می تونه از پس این کار بر بیاد و به مشکل نمی خوره؟

ممنون از همه دوستان و اساتید

دانلود سورس
http://s3.picofile.com/file/8220690400/HotelProject.rar.html

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 12 آبان 1394, 11:13 صبح
سلام...دوست عزیز شرمنده من سورس رو دانلود نکردم ولی اگه از ابزارهایی مثل استیمول استفاده کنی برای گزارشتون می تونید خروجی های متفاوتی بگیرید

h1and1saman
سه شنبه 12 آبان 1394, 11:39 صبح
ممنونم دوست تا حالا کسی بهت گفته بود نوکرتم
ندیده زدی تو خال . درسته دقیقا با همین برنامه گزارش گرفته
مرسی و ممنون یه دنیا
فقط یه سوال دیگه از این استیمول آیا میشه در vb هم استفاده کرد؟
آموزش فارسیش هم موجوده آیا در سایت

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 12 آبان 1394, 12:26 عصر
:خجالت: خواهش می کنم...
تو vb.net می تونی استفاده کنی
من وی بی کار نمی کنم ولی ببین این لینک بدردت می خوره
http://www.mspsoft.com/tag/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-stimulsoft-reports-%D8%AF%D8%B1-vb-net/

h1and1saman
چهارشنبه 13 آبان 1394, 16:12 عصر
ممنونم بسیار زیاد :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق::ت ویق::تشویق::تشویق:

samiasoft
چهارشنبه 13 آبان 1394, 16:32 عصر
توصیه منم استفاده از Fast Report هستش.

h1and1saman
شنبه 16 آبان 1394, 16:31 عصر
ممنون ولی فست ریپورت رو نتونستم گیر بیارم که رو وی بی کار کنه یا حداقل من نتونستم
اگه بیشتر می تونی راهنمایی کنی ممنون میشم

samiasoft
شنبه 16 آبان 1394, 19:35 عصر
ممنون ولی فست ریپورت رو نتونستم گیر بیارم که رو وی بی کار کنه یا حداقل من نتونستم
اگه بیشتر می تونی راهنمایی کنی ممنون میشم

چرا قابل استفاده در vb هم هستش.

در سایت راسخون جستجو کنی هستش که دو نسخه داره :

FastReport.Net.1.8

FastReportCOMActiveX.4.9

که چون من از نسخه دومی برای vb6 استفاده میکردم همین رو در وی بی دات نت هم بدون مشکل استفاده میکنم.داخلش سورس کدهاشون هم موجود هست.