PDA

View Full Version : مشکل در ساخت ماشین مجازی برای اندروید استودیو

aliphp1
چهارشنبه 13 آبان 1394, 04:11 صبح
سلام دوستانی که اندروید کار می کنند من یک مشکل داره لطفا راهنمایی کنید
من تازه اندروید استودیو رو نصب کردم
برای ساخت ماشین مجازی دچار مشکل شدم
وقتی میخوام ماشین مجازی ایجاد کنم قسمت cpu غیر فعال است و شناسایی نمیشه و به همین خاطر دکمه ok فرم غیر فعال هست و نمیشه ماشین رو ساخت
توی عکس زیر مشخص کردم
136474

aliireza
چهارشنبه 13 آبان 1394, 10:05 صبح
سلام.
این مسئله ربطی به اندروید استودیو نداره. AVD مستقل عمل میکنه. پیغام هم داره میگه مشکل چیه. باید System Image مناسب رو دانلود کنی. sdk رو باز کن دنبال system image بگرد البته برای هر نسخه متفاوته. مثلا توی sdk اینجوری نوشته شده: Intel X86 Atom System Image باید این رو دانلود کنی.

aliphp1
پنج شنبه 14 آبان 1394, 10:59 صبح
سلام.
این مسئله ربطی به اندروید استودیو نداره. AVD مستقل عمل میکنه. پیغام هم داره میگه مشکل چیه. باید System Image مناسب رو دانلود کنی. sdk رو باز کن دنبال system image بگرد البته برای هر نسخه متفاوته. مثلا توی sdk اینجوری نوشته شده: Intel X86 Atom System Image باید این رو دانلود کنی.

بله مي دونم از adv هست ولي چون اولين بار هست با اين نرم افزار ها كار مي كنم نتوستم مشكل رو حل كنم
الان من دنبال اين به تنهايي بكردم يا sdk رو كامل دانلود كنم اينو از توش بردارم ؟
ضمن اينكه sdk رو دارم ولي چرا اينو نداره؟
منظور از نسخه كه نوشتيد نسخه چي هست ؟
ميشه بيشتر توضيح بديد
ممنون

aliireza
پنج شنبه 14 آبان 1394, 18:02 عصر
اگر می‌تونی sdk رو اپدیت کنی که فقط همون گزینه‌هایی که می‌خوای تیک بزن اپدیت کن. اگر نمی‌تونی باید از جای دیگه‌ای بگیری و فایل رو داخل sdk قرار بدی.
مثلا شما می‌خوای با api 23 کار کنی. برو تو sdk زیرشاخه android 6 api 23 و system image مربوط رو دانلود کن. اگر میتونی یه عکس از sdk بگیر بهت دقیق بگم