PDA

View Full Version : حرفه ای: بارگزاری یک سایت درون سایتی دیگر

cactuskhan
چهارشنبه 13 آبان 1394, 12:44 عصر
سلام
یک سایت خارجی سرویسی ارائه می دهد که پولی است و فقط با وی پی ان خودش می توان به آن وصل شد ! حالا من می خوام یه سایت دایر کنم و سایت ذکر شده را درون سایت خودم لود کنم به شکلی که کاربران دیگر نیاز به وی پی ان نداشته باشند !!!(در واقع فقط بروی سرور وی پی ان زده بشود) :متفکر: چه راه حلی را برای آن پیشنهاد می کنید ؟؟؟ :متفکر:

متشکرم

cactuskhan
پنج شنبه 14 آبان 1394, 10:49 صبح
اگر کسی راه حلی دارد با پرداخت هزینه مشکلی ندارم ! :متفکر:

malloc
پنج شنبه 14 آبان 1394, 12:23 عصر
اگر کسی راه حلی دارد با پرداخت هزینه مشکلی ندارم ! :متفکر:
دوستان خیلی پولکی نیستن خداروشکر

من دقیق موضوع رو نفهمیدم اما مگه با iframe نمیشه

cactuskhan
پنج شنبه 14 آبان 1394, 15:32 عصر
دوستان خیلی پولکی نیستن خداروشکر

من دقیق موضوع رو نفهمیدم اما مگه با iframe نمیشه

بنده نخواستم به کسی رشوه بدم ! که پولکی باشن یا نباشن :لبخند: قرار است کاری انجام بشود، اگر دوستی تجربه ای داشته باشد خوشحال می شویم در قبال هزینه تجربه اش را دراختیار ما قرار بدهد
ببینید وقتی شما با iframe یک آدرس را لود می کنید فرقی با اینکه سایت را مستقیما صدا بزنید ندارد ! (فقط داخل frame لود می شود)پس باز هم نیاز به وی پی ان دارید ! ببینید چند سایت خارجی وجود دارد که مقالات دانشگاهی را در ازای دریافت هزینه در اختیار کاربران قرار میدهد به این صورت که شما با خرید وی پی ان می توانید به سایت متصل شوید و مقالات مورد خود را جستجو و سپس دانلود کنید (سایت فیل تر نیست !) حالا کاری که من می خوام انجام بدم اینه که وی پی ان رو روی سرور برقرار کنم و همچنین یک سایت رو سرور دایر کنم که کاربران داخل ایران بدون پرداخت هزینه و داشتن آن وی پی ان بتوانند از طریق سایت من به آن سایت های مقاله دسترسی داشته باشد !! قدیم یادمه (نمی دونم الان هم هست یا نه) یک سری سایت بود که شما می توانستی از طریق اون از سد فیل تر عبور کنی ! مثلا آدرس فیس بوک رو داخل اون سایت می زدی و تمام !! فکر می کنم یه همچین چیزی می خوام :متفکر:

ahmad156
پنج شنبه 14 آبان 1394, 15:58 عصر
کاری که مدنظر شماست معمولاً با وب سرویس هایی که سایت مورد نظر ارائه میده میشه.
در واقع شما نیاز به یه واسط دارین که میتونه وب سرویس یا حتی یه Robot باشه که روی سرور درخواست ها رو میگیره و نتیجه ای رو که از سایت مورد نظر میگیره به کاربر نمایش بده

cactuskhan
پنج شنبه 14 آبان 1394, 18:38 عصر
کاری که مدنظر شماست معمولاً با وب سرویس هایی که سایت مورد نظر ارائه میده میشه.
در واقع شما نیاز به یه واسط دارین که میتونه وب سرویس یا حتی یه Robot باشه که روی سرور درخواست ها رو میگیره و نتیجه ای رو که از سایت مورد نظر میگیره به کاربر نمایش بده

تشکر می کنم از اینکه وقت گذاشتید ! منتهی استاد اگر این سایت ها وب سرویس می دادند که عالـــــــــــی می شد ! مشکل اینجاست که خبری از وب سرویس نیست !:ناراحت:

anvar
پنج شنبه 14 آبان 1394, 18:56 عصر
قطعا خبری از وب سرویس نیست, چون قرار نیست که سایت ها بصورت فله ای دانلود داشته باشند.

من فکر می کنم که رباتی اینکار رو انجام میده اما روال کارش چندان مشخص نیست - بعنوان مثال در سایت elearnica.ir با دادن آدرس مقاله یا DOI آن در عرض چند ثانیه (کمتر از 20 ثانیه) دانشگاهی که دسترسی به نسخه تمام متن مقاله مزبور داشته باشد مشخص می شود - مقاله از سایت مذکور به سرور سایت ای لرنیکا منتقل می شود - لینک دانلود برای کاربر ساخته می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.
این سایت ها معمولا پایگاهی از پسوردهای مختلف دارند (شاید برای پایگاه های اطلاعاتی مختلف از قبل مشخص باشد که کدام پسوردها دسترسی خاص دارند) و با یک جستجو دسترسی تمام متن را پیدا می کنند (سرعت کار خیلی بالاست) و عمل دانلود و آپلود (شبیه به لیچ) رو سریعا انجام می دهند

ahmad156
پنج شنبه 14 آبان 1394, 19:09 عصر
پس چاره کار شما نوشتن یه Robot هست