PDA

View Full Version : کمک در حل تمرین ساده asp.net

hadifox
پنج شنبه 14 آبان 1394, 13:11 عصر
سلام دوستان برنامه نویس به داد من برسید. یه تمرین ساده هستش
یه صفحه ی وب هستش خیلی ساده من شکلش رو نصب کردم تو کد هاش موندم
رو visioal 2010 هستش کسی میتونه این تمرین رو برام انجام بده ممنون میشم
136492

fakhravari
جمعه 15 آبان 1394, 12:46 عصر
یه سری چک باکس که اسم غذا با انتخاب در لیست پاین میاد و قیمتا محاسبه میشه و save می کنی

hadifox
جمعه 15 آبان 1394, 14:08 عصر
یه سری چک باکس که اسم غذا با انتخاب در لیست پاین میاد و قیمتا محاسبه میشه و save می کنی
خب میدونم این یه شکله من خود برنامه رو میخوام

keiv@n
جمعه 15 آبان 1394, 16:14 عصر
وقتی یه نفر درخواست کد پروژه رو می کنه ، احمد آقا مارو جریمه کردی ؟
جواب به سوال وقتیه که حداقل چند خط کد نوشته شده باشه و برای ادامه کارش به مشکل بخوره !حالا یا سینتکسی یا کلا عدم آگاهی !
دوستمون هیچ کدی ننوشته و هیچ مشکلی رو هم مطرح نکرده ! یعنی درخواست سورس کد کرده ! چه لزومی داره پروژه یا تمرین ایشون انجام بشه ؟
باید بگم که کلا این فروم برای من نوعی اصلا مفید نیست و افرادی که مثل من حالا یه فعالیتی دارن یا بعضی وقتا جواب میدن دارن لطف می کنن و وقت میزارن شما باید جریمشون کنی؟
اینو یه توهین به خودم دیدم ، اصلا هم کارت منطقی نبود .... خداحافظ وب لاگ برنامه نویس
موفق باشید

ahmad156
جمعه 15 آبان 1394, 17:18 عصر
وقتی یه نفر درخواست کد پروژه رو می کنه ، احمد آقا مارو جریمه کردی ؟
جواب به سوال وقتیه که حداقل چند خط کد نوشته شده باشه و برای ادامه کارش به مشکل بخوره !حالا یا سینتکسی یا کلا عدم آگاهی !
دوستمون هیچ کدی ننوشته و هیچ مشکلی رو هم مطرح نکرده ! یعنی درخواست سورس کد کرده ! چه لزومی داره پروژه یا تمرین ایشون انجام بشه ؟
باید بگم که کلا این فروم برای من نوعی اصلا مفید نیست و افرادی که مثل من حالا یه فعالیتی دارن یا بعضی وقتا جواب میدن دارن لطف می کنن و وقت میزارن شما باید جریمشون کنی؟
اینو یه توهین به خودم دیدم ، اصلا هم کارت منطقی نبود .... خداحافظ وب لاگ برنامه نویس
موفق باشید
خداحافظ شما.موفق باشین

من انجام میدم هزینش میشه 5000 تومن

دارین توی فروم قیمت بابت سوالی (که قبول دارم به صورت سوال مطرح نشده چون کاربر تازه وارد هست ولی میشه سوال در نظر گرفت) پیشنهاد میدین اون هم 5 هزار تومان:متعجب:
ارزش کار برنامه نویسی و برنامه نویس اونقدر پایینه که بابت کاری ، شما این مبلغ رو پیشنهاد میدین