PDA

View Full Version : آموزش ساخت بکرگراند عکس دار و اعمال گرادینت بر روی تصویر

hamed_vb
پنج شنبه 14 آبان 1394, 23:10 عصر
سلام دوستان من اولش بگم مبتدی هستم و میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه فقط دوستان شمرده مراحلشو برام بگن ممنون میشم

یکی css و میخوام و طریقه فراخوانیش بین کدهای html توی asp.net

زبانش هم c#

پیام حیاتی
جمعه 15 آبان 1394, 00:45 صبح
http://joomlaforum.ir/showthread.php/25642-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-asp.net

hamed_vb
جمعه 15 آبان 1394, 14:25 عصر
سلام دوست عزیز ممنونم از تاپیکی که برام ارسال کردید میتونم بگم موثر بود ولی در مورد سوال من کمکی برام نکرد شاید بهتره سوال خودمو اینطوری مطرح کنم من میخوام یک تصویر سیاه و سفید توی بک گراندم باشه و روکش رنگی شیشه ای روی تصویرم کشیده بشه طوری که هم تصویر از پشت رنگ دیده بشه یعنی روکش رنگی بکگراندم شیشه ای باشه مثل شیشه رنگی
من کد css و طریقه فراخوانی این کد توی Html میخوام همین ممنونم اگر کسی بود راهنماییم کنه

مثل بک گراند این سایت : http://panel.viberis.ir

keiv@n
جمعه 15 آبان 1394, 15:16 عصر
شما داخل css خاصیت background آیتم های متعددی می تونی تعریف کنی مثل رنگ و تصویر و حالت نمایش (cover یا contain بودن) و فاصله از بالا و پایین و چپ و راست و غیره ...
در اون سایتی که آدرسشو گذاشتین این موارد رعایت شده بودن
:

url(../../images/loginBg.png) repeat scroll 0 0 / cover #C52D2F

#C52D2F رنگ تقریبا صورتی هستش شما این رنگو عوض کن بزار black یعنی اینطوری

url(../../images/loginBg.png) repeat scroll 0 0 / cover black

نمای بقول شما شیشه ای به مشکی تنظیم میشه ....

hamed_vb
جمعه 15 آبان 1394, 20:21 عصر
دوست عزیز از این که راهنماییم کردین تشکر می کنم ولی مشکل من اینه که همین دستورات رو توی css رعایت کردم ولی بک گراند مثل این سایت ظاهر نمی شه

کد css من اینه :

#bg
{
background:url(images/loginBg.png) repeat scroll 0 0 / cover #C52D2F;
background-size:cover;
-webkit-background-size:cover;
-moz-background-size:cover;
-o-background-size:cover
}

و کد فراخوانی Html من هم اینه :

<head runat="server">
<title></title>
<link href="css/background.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<body id="bg" alt="">
</head>

ولی موقع اجرا رنگ صفحه مثل دستور css قرمز میشه اما تصویر پشت رنگ ظاهر نمیشه

در ضمن مساله دوم اینه که وقتی رزولیشن مانیتورو به اخرین سایز میزارم وقتی از حالت ماکسیمایز در میارم موقع تغییر سایز صفحه به صورت دستی هم از عرض و هم از ارتفاع تصویر تغییر سایز پیدا می کنه ولی برای پروژه خودم فقط از عرض تغییر پیدا میکنه پایین سفیدی پس زمینه مشخص میشه