PDA

View Full Version : مشکل در TargetType local

Yanehsar
جمعه 15 آبان 1394, 11:20 صبح
سلام دوستان
به تازگی دارم wpf کار و تمرین میکنم الان یه مشکل دارم که در ControlTemplate با TargetType که از local هستش مشکل دارم نمیدانم چرا خطا میده میشه راهنمائیم کنید مشکل از کجاست ؟؟؟
136518

Mori Bone
جمعه 15 آبان 1394, 13:22 عصر
سلام. اول اینکه تعریف local رو قرار بدید. بعد اینکه ببینید کلاس(کنترل) CloseableTabItem(ک درستشClosable هست:چشمک: چک کنید ببینید غلط املایی دارید یا ن توی کلاستون) توی local قرار داره یا ن.
موفق باشید

Yanehsar
شنبه 16 آبان 1394, 15:34 عصر
سلام. اول اینکه تعریف local رو قرار بدید. بعد اینکه ببینید کلاس(کنترل) CloseableTabItem(ک درستشClosable هست:چشمک: چک کنید ببینید غلط املایی دارید یا ن توی کلاستون) توی local قرار داره یا ن.
موفق باشید
یعنی چی تعریف local رو قرار بدم ؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید >>>اره متوجه شده بودم غلط داره اما جون تمرین بودش زیاد اهمیت ندادم ! آماتور باشی بهتر از این نمیشه دیگه:لبخند::لبخند:
ممنون میشم اگر آموزش خوبی در ضمینه wpf هم دارید معرفی کنید البته فارسی!!

Mori Bone
شنبه 16 آبان 1394, 22:08 عصر
یعنی چی تعریف local رو قرار بدم ؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید >>>اره متوجه شده بودم غلط داره اما جون تمرین بودش زیاد اهمیت ندادم ! آماتور باشی بهتر از این نمیشه دیگه:لبخند::لبخند:
ممنون میشم اگر آموزش خوبی در ضمینه wpf هم دارید معرفی کنید البته فارسی!!
خب اول باید local رو ی جا تعریف کنید تا بتونید ب زیرمجموعه هاش دسترسی داشته باشید دگ مصلا من تو کده زیر کله namespaceمو داخل local قرار میدم:
xmlns:local="clr-namespace:MyNamespace"
اهمیت ندادید بعد اررو داده بعد اینجا میپرسید چرا اررور داده؟؟؟:متعجب::کف: خیلی هم عالی:گیج:

منبع ندارم چون خودم بیشتر از تو انجمن های انگلیسی رو اینور اونور در میارم مطالبو

Yanehsar
یک شنبه 17 آبان 1394, 20:50 عصر
اهمیت ندادید بعد اررو داده بعد اینجا میپرسید چرا اررور داده؟؟؟:متعجب::کف: خیلی هم عالی:گیج:

نه برادر من منظورم از اهمیت ندادن به غلط املائی اسم کلاس بودش که به جایی Closableاز Closeable استفاده کرده بودم . که تو سورس درسته چون از همون کلاس با همون اسم استفاده کردم .

Mori Bone
دوشنبه 18 آبان 1394, 10:16 صبح
نه برادر من منظورم از اهمیت ندادن به غلط املائی اسم کلاس بودش که به جایی Closableاز Closeable استفاده کرده بودم . که تو سورس درسته چون از همون کلاس با همون اسم استفاده کردم .
خب تعریف local رو چک کردید؟
اگه کنترلتون داخل dll هست چک کنید ببینید refrence شده یا ن