PDA

View Full Version : حرفه ای: اتصال به نرم افزار از طریق تبلت اندرویدی

dab_hrd
شنبه 16 آبان 1394, 19:50 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من یک نرم افزار حسابداری برای یک عمده فروشی با c# و بانک اطلاعاتی sql به صورت شبکه نوشتم و دارد کار می کند اما الان کار فرما می خواهد یک حالتی شود که ویزیتورها یش به مغازه ها مراجعه می کنند از طریق تبلتشان اطلاهات درخواستی مشتری را ثبت و در آن واحد در برنامه ثبت شود می خواستم بدانم چگونه می توانم با c# با اندروید به sql سرورم وصل شوم .
خیلی بریم مهم است خواهشا کمک کنید .
با تشکر

dab_hrd
یک شنبه 17 آبان 1394, 13:38 عصر
خواهشا راهنمایی بفرمایید
خیلی مهم برم

dab_hrd
یک شنبه 17 آبان 1394, 15:23 عصر
آیا می توانم برنامه ام را همینطور به صورت اپلیکیشن باشد بعد من با asp یک فرم جهت ثبت اطلاعات فتکتوری ویزیتور درست کنم و از طریق آن به سرورم وصل شده و اطلاعاتم را ردو بدل کنم

sg.programmer
یک شنبه 17 آبان 1394, 19:03 عصر
باید از طریق asp و bootstrap اینکار را انجام بدی

dab_hrd
یک شنبه 17 آبان 1394, 21:53 عصر
خوب برای اتصال به بانکم باید چه کار کنم یعنی باید یک ip valid بخرم ؟

dab_hrd
دوشنبه 18 آبان 1394, 10:55 صبح
خواهشا یکی جواب بده !!!!

hamid_hr
دوشنبه 18 آبان 1394, 12:54 عصر
ببینین شما میتونی دیتابیستونو ببرین رو یک سرور یا یک ای پی استاتیک برا سرور بگیرین
میتونین یه وب سرویس بنوویسین و از طریق اون با تبلت ارتباط برقرار کنین یا میتونین پورت sqlserver رو باز بزارین و مستقیم از طریق تبلت بهش متصل بشین

sg.programmer
دوشنبه 18 آبان 1394, 14:27 عصر
خوب من هم دارم یک همچین کاری میکنم - یک IIS راه بنداز و فایلهات را (ASP.net) را بر روی سرور قرار بده و از طریق شبکه وتبلت به ان متصل شو و ما بقی کار ها

tefos666
دوشنبه 18 آبان 1394, 14:43 عصر
به نظر من بهتره از webservice استفاده کنید

شما که برای سفارشگیران حضوری نیاز ندارید کل سیستم فروش رو روی اندروید یا ios بنویسین فقط کافیست چندتا فرم اصلی رو براش قرار بدید مثل :
یک فرم برای بروزرسانی قیمت ها
یک فرم برای موجودی
یک فرم برای بدهکاری بستانکاری خریدار (تسویه حساب)
یک فرم برای ثبت اشتراک یا ویرایش مشخصات جغرافیایی از GPS که بعدا به کارتون میاد
و یک فرم ثبت درخواست

درست کنید

نهایتا دیتا رو از طریق webservice که تو سرور اصلی قرار دادید دریافت کنید و والسلام

فکر کنم ساده باشه فقط ک 2 یا سه روز باید نحوه کار با اندروید رو تجربه کنید

آموزش هم که تا دلتون بخواد تو نت فراوان ریخته.

------

یا اینکه یک سایت درست کنید که اون هم به نظر من webservice داشته باشه بهتره و خیلی راحت کاربر به اون وصل شه و کاراتون رو ثبت کنه

http://www.codeproject.com/Articles/663461/Developing-Android-Apps-using-Csharp
https://xamarin.com/platform

البته من به شخصه اگر جای شما بودم با توجه به زمان کم میدادم سمت تبلت رو یک شرکت یا کسی که با اندروید آشنایی داشت مینوشت و فقط خودم بهش مشاوره نسبت به سیستم و دیتا میدادم و بعدا سر فرصت رو همون سورس کار میکردم بعضی وقتها هزینه دادن برای بعضی کارها ارزشش رو داره حتما نباید 0 تا 100 کار رو خود آدم انجام بده
چون معمولا اینجور پروژه ها حساس هستش و تو بازار هم رغیب زیاد ، با توجه به اینکه سمت ویندوزش دست خودم بود مشتری رو معطل نمیکردم/