PDA

View Full Version : مشکل عجیب در اندروید استادیو ...

myumyu
یک شنبه 17 آبان 1394, 15:28 عصر
سلام
چند وقتیه که دارم با اندروید استادیو کار میکنم و از نرم افزار Windroye به عنوان ماشین مجازی استفاده میکردم تا اینکه نرم افزار Windroye رو اپدیت کردم و حالا به هیچ عنوان با اندروید استادیو مچ نمیشه ، چند بار همه ی نرم افزار ها رو دوباره نصب کردم و دستور های ADB رو هم تست کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم ، اکثر شبیه ساز ها (andy,Genymotion) رو تست کردم ولی هیچ کدوم به قدرت و سرعت Windroye نیستن ، ماشین مجازی SDK هم خیلی مسخره ست ، هم خیلی کنده و دسترسی به فایل ها و اینترنت نداره هم بعد از چند بار تست پروژه از کار میوفته و باید دوباره راه اندازی بشه که اونم 5 دقیقه طول میکشه !

دوستان عزیز راهی نیست که دوباره Windroye توسط اندروید استادیو شناسایی بشه ؟
حتی اگه شده بی خیال پروژه ها میشم و ویندوز رو عوض میکنم ....

اینم یه اسکرین شات

136554

gilas1368
دوشنبه 18 آبان 1394, 08:08 صبح
من گاهی اوقات این مشکل رو با avd خود sdk دارم ک توسط اندروید استدیو شناخته نمیشه
اما در مون حالت گوشیمو ب سیستم متصل میکردم و با اتصال گوشی اندروید استدیو هم گوشیم رو شناسایی میکرد و هم avd رو
شما هم این روش رو امتحان کنید شاید کارتون رو راه انداخت

#root#
دوشنبه 18 آبان 1394, 08:35 صبح
ایراد میتونه از متصل نبودن به adb باشه،
پایین عکس ip و port رو نوشته توی cmd این دستور رو بزنید ببینید وصل میشه یا نه:

adb connect ip:port

دستور زیر هم لیست دستگاه های وصل شده به adb رو نشون میده:

adb devices

قبل از این کار بهتره مسیر sdk و پوشه platform-tools رو در environment variables اضافه کنید.

myumyu
پنج شنبه 28 آبان 1394, 07:02 صبح
دوستان مشکل حل شد !!!
باید نرم افزار WiFi ADB رو روی شبیه ساز نصب و فعال کنید که دسترسی روت میخواد و یه ادرس IP بهتون میده که الکی هستش و شما باید از IP لوکال یا 127.0.0.1 استفاده کنین .
اگه با شبیه ساز های دیگه مثل Blue stack یا Andy مشکل Device Offline داشتید هم به این روش مشکلتون حل میشه .
کد های زیر رو با فرمت bat ذخیره کنید که با هر با اجرا کارتون راحت تر باشه .
c:
cd C:\Users\%username%\AppData\Local\Android\sdk\plat form-tools
adb connect 127.0.0.1:22515
rem address ip khodeton
adb devices
pause