PDA

View Full Version : آموزش: درخواست فایل آموزشی bootstrap

dab_hrd
یک شنبه 17 آبان 1394, 22:21 عصر
ا سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من یک نرم افزار حسابداری برای یک عمده فروشی با C#‎ و بانک اطلاعاتی sql به صورت شبکه نوشتم و دارد کار می کند اما الان کار فرما می خواهد یک حالتی شود که ویزیتورها یش به مغازه ها مراجعه می کنند از طریق تبلتشان اطلاهات درخواستی مشتری را ثبت و در آن واحد در برنامه ثبت شود می خواستم بدانم چگونه می توانم با C#‎ با اندروید به sql سرورم وصل شوم .
خیلی بریم مهم است خواهشا کمک کنید .
البته دوستان به من طراحی asp و bootstrap را پیشنهاد کردند اما من با asp حدودی آشنایی دارم اما با bootstrap اصلا حالا چه پیشنهادی شما دارید ؟
در ضمن فایل آموزش فارسی bootstrap و کسی داره ؟

پیام حیاتی
دوشنبه 18 آبان 1394, 09:56 صبح
سلام
فکر می کنم ویندوز فرم برنامه را طراحی کردید ، سایت راه اندازی کنید کاربران از طریق نت به سایت وصل میشن و درخواستشون رو ثبت می کنند حالا با تبلت یا... .
فیلم های اموزشی بوت استرپ در قسمت web design موجود هست علاوه بر این می تونید از سایت w3schools.com استفاده کنید.

dab_hrd
دوشنبه 18 آبان 1394, 10:51 صبح
درسته برنامه من ویندوز فرمه و داخل فروشگاه داره تحت شبکه کار میکنه فقط می خواهم ویزیتورها بیرون از فروشگاه با اینترنت و تبلت به برنامه وصل شوند و فاکتور بزنند فقط الان می خواهم بدانم با طراحی یک صفحه asp آیا می توام به sql server داخل سرور فروشگاه وصل شوم ؟
با تشکر

pbm_soy
سه شنبه 19 آبان 1394, 01:08 صبح
بله میتوانید
برای اینکاری که میخواهید حتما نیازی به bootstrap ندارید اگر همه تبلتها یک اندازه است شما قیافه سایت را جوری طراحی کنید که در آنها درست دیده بشه حالا در دستگاههای دیگه مهم نیست چون قرار هم نیست کسی دیگه از آن استفاده کنه! Bootstrap فقط برای طراحی قیافه سایت است که در دستگاههای مختلف با اندازه صفحات متفاوت صفحه درست دیده بشه! حالا شما طراحی را را ثابت و مخصوص برای اندازه تبلتهای شرکت طراحی کنید
و اگر میخواهید دردسرتون کمتر بشه وب سایت را هم بروی همون سرور فروشگاه کنار دیتابیستون بگذارید و یک اینترنت هم بهش بدید البته میتوانید وب سرور را در دستگاه دیگری هم بگذارید و جدا از سرور دیتابیس بگذارید اینجوری امنیت هم کمی بهتر میشه و احیانا اتفاقی برای وب سرور بیافته دیتابیس شما حداقل کمی از دسترس دورتر است!
البته مشکل آی پی ولید خواهید داشت که میتوانید با virtual nat در مودم adsl برطرف کنید این مورد قبلا تو سایت مطرح شده بد نیست سرچ کنید

danivox.work
شنبه 23 آذر 1398, 20:54 عصر
سلام، آموزش رایگان بوت استرپ رو اینجا (https://www.liveseminar.ir/1010/) ببینید.

https://www.liveseminar.ir/1010/

fmka2f
یک شنبه 08 دی 1398, 14:35 عصر
سلام
دوست عزیز شما باید با asp نرم افزار تحت وبی بنویسید و اون رو جایگزین نرم افزار تحت ویندوزتون کنید یا در کنار هم ازشون استفاده کنید . بعد از طراحی نرم افزار تحت وب باید روی سرور فروشگاه با استفاده از IIS قرار بدید که حتما باید آی پی ولید براش تهیه بشه تا از طریق اینترنت قابل دسترسی بشه . حالا برای اینکه نرم افزارتون تو همه دیوایس ها شکیل دیده بشه مجبورید ظاهرش رو ریسپانسیو طراحی کنید.به نظرم طراحی ریسپانسیو با بوت استرپ خیلی راحت تر از اون چیزیه که شما بخواید ازش فرار کنید و بخواید به توصیه دوستمون که گفتن (صفحه تون رو مختص سایز تبلت فروشگاه طراحی کنید) عمل کنید .پس اینکارو نکنید و بوت استرپ رو دو ساعته یاد بگیرید از طریق سایت https://www.w3schools.com/