PDA

View Full Version : کمک فوری می خوام.

leila_safa
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 15:29 عصر
ممنون می شم اگه این مشکلم رو حل کنین.
من چند صفحه درست کردم با asp.net و c# . که یه سری اطلاعات رو از توی یه database ای بیرون میارن و توی کنترل های خاصی نشون می دن.
توی یکی از این صفحات (صفحه 1) کاربر یه سری checkbox رو تیک میزنه و سپس با زدن دکمه submit من روی اون اطلاعات پردازش انجام می دم و کاربر به صفحه بعد (صفحه 2) هدایت می شه.
اما وقتی که به صفحه بعد (صفحه 2) رفت شاید بخواد به صفحه قبل (صفحه 1) برگرده. پس دکمه back (از دکمه های مربوط به explore) رو بزنه . اما با زدن دکمه back صفحه قبل ( صفحه 1) بهش نشون داده می شه اما به همون شکلی که کاربر submit کرده بود. یعنی یه سری از checkbox ها تیک دارن. اما من می خوام وقتی کاربر دکمه back رو زد صفحه دوباره لود بشه و تمام checkbox ها بدون تیک باشن. یعنی یه جوری صفحه مثل بار اولی باشه که لود شده. بدون هیچ اطلاعات اضافه ای.
یعنی مشکل من روی دکمه back است.
(خاصیت view state مربوط به checkbox ها رو false کردم ولی اثر نداره . این رو هم بگم که checkbox ها به صورت دینامیک و از روی یه ری از اطلاعات database ساخته می شن.)

ssmehizadeh
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 15:59 عصر
به نظر من این مشکل به این دلیله که وقتی شما صفحه 2 هستید و می خواهید به صفحه 1 برگردید و دکمه back رو میزنید صفحه 1 داره از توی کش برای شما load میشه ..

بیاید صفحه 1 رو از توی کش حذف کنید .

در همین بخش به جستجوی offline بپردازید جوابتون رو پیدا می کنید .

موفق و سربلند باشید .