PDA

View Full Version : حرفه ای: سایت مدرسه

asemaneiran
سه شنبه 19 آبان 1394, 09:09 صبح
سلام دوستان
من میخوام یه سایت مدرسه درست کنم
خواهش میکنم کسانی که کار کردن در این زمینه لطف کنند و راهنماییم کنند که چه جدول های توی بانک باید ایجاد کنم و چه روابطی باید داشته باشند
و اینکه چطور امنیت سایتم رو حفظ کنم
با ویزوال 2013 و sqlserver2014
ممنون

aminmousavi
سه شنبه 19 آبان 1394, 13:14 عصر
سلام دوست عزیز . شما نباید انتظار داشته باشین با همچین سوال کلی کسی براتون مو به مو توضیح بده .
در قدم اول شما باید تمام قابلیت هایی که میخواید مدرسه تون داشته باشه رو حداقل بصورت سناریو در اینجا قرار بدین .

asemaneiran
شنبه 23 آبان 1394, 12:05 عصر
سلام ممنون که شما لطف کردید یه نگاهی انداختید میخوام دانش اموزان بیان ثبت نام کنند انتخاب واحد کنند اولیا از وضعیت شون باخبر بشن و دبیر نمره بده
ممون میشم کمک کنید

asemaneiran
یک شنبه 24 آبان 1394, 12:37 عصر
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:عصبانی++:

پیام حیاتی
یک شنبه 24 آبان 1394, 12:51 عصر
سلام
دوست عزیز چیزی که شما درخواست دارید یک پروژه کامل هست که می تونید در وب جستجو و نمونه های آن را دانلود کنید ، اگر مسلط باشید راهگشا خواهد بود اگر نه شروع کنید به انجام دادن هر مرحله ، در صورت بروز مشکل نمونه کد و تصویر خطا را اینجا قرار بدید تا دوستان راهنمایی کنند.
موفق باشید.

asemaneiran
چهارشنبه 27 آبان 1394, 10:05 صبح
سلام
ممنون از توجه تون
من شروع کردم تا حدودی ظاهر سایتم رو ساختم
منو اموزش که داره ورود به سامانه هست
منو دانلود که موارد دانلود و اپلود درش هست
و گالری و اخبار
توی سامانه اموزشی می خوام دبیرا و دانش اموزا هر کدوم کد خاص خودشون که کد ملی هست رو بزنند و وارد بخش خودشون بشن(این قسمت توی نحوه ریدایرکت شدنشون و تنظیمات وب کانفیگ نمیدونم چکار کنم؟؟)
بعد میخوام بچه ها در بخش نمرات نمره هاشون رو ببینند هر نفر نمره خودش و دبیرا بتونند نمره وارد کنند
و اولیا هم در بخش ارتباط بتونند وضعیت بچه ها رو ببینند و ارسال درخواست داشته باشن
حالا نمیدونم من چه جدول هایی با چه روابطی میخوام
یه جدول دانش اموز با فیلد نام و سن کدملی و ادرس و تلفن دارم برا دبیرا هم یه جدول دبیر با همون فیلدها
یه جدول نمره دارم با فیلد کدملی دانش اموز و نمره
درسته؟؟
خواهش می کنم کمکم کنید
ممنون