PDA

View Full Version : این برنامه نویس چش شده ؟!!!!

hamed jalili
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 17:21 عصر
سلام
مدیران محترم ،
من مدت نزدیک به 2 ماه است که نمی تونم به راحتی وارد سایت بشم این اواخر هم که اصلا وارد نمیشد
امروز هم نمی دونم چی شد وارد شد
همش پیغام میده : Your billing account .... please contact .....
مشکل از کجاست ؟
شاید نتونم دیگه وارد بشم لطفا راهنمایی رو به آدرس Email من بفرستید

.

someCoder
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 18:52 عصر
منم همین مشکل رو زیاد دارم.
خیلی وقتها هم DNS Error میداد و وقتی توی سایتهای WHOIS رفتم و IP مربوط به barnamenevis.org رو گرفتم بهم 64.15.147.172 رو داد و با IP خواستم سایت رو باز کنم؛ برام majidonline رو آورد! قضیه چیه؟

armin390
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 19:47 عصر
خیلی وقتها هم DNS Error میداد و وقتی توی سایتهای WHOIS رفتم و IP مربوط به barnamenevis.org رو گرفتم بهم 64.15.147.172 رو داد و با IP خواستم سایت رو باز کنم؛ برام majidonline رو آورد! قضیه چیه؟
چون سایت برنامه نویس رو سرور اختصاصی مجیدآنلاینه

moustafa
پنج شنبه 02 شهریور 1385, 21:32 عصر
من این مشکل رو دارم

fatimah
جمعه 03 شهریور 1385, 10:13 صبح
منم همین مشکل رو دارم . خواهشا یکی پیگیری کنه ..

someCoder
جمعه 03 شهریور 1385, 13:25 عصر
چون سایت برنامه نویس رو سرور اختصاصی مجیدآنلاینه
برای برنامه نویس از چه IP میشه استفاده کرد؟

armin390
جمعه 03 شهریور 1385, 14:08 عصر
برای برنامه نویس از چه IP میشه استفاده کرد؟
هیچی
برنامه نویس بعنوان یک virtual host رو این سرور هست که به صورت اشتراکی از ip این سرور استفاده می کنه و فقط بر اساس نام(یعنی barnamenevis.org), ما می تونیم به وب سایت دسترسی داشته باشیم!
البته می تواند ip اختصاصی داشته باشد ولی مقداری هزینه داره, در ضمن لزومی هم نداره:)

hamed jalili
سه شنبه 07 شهریور 1385, 06:08 صبح
پس با این اوصاف برنامه نویس یه مشکل اساسی داره .
پس دلیل اینکه خیلی از دوستانمون دیگه نمی آیند به خاطر اینه که اصلا نمی تونن وارد سایت بشن .

.

someCoder
سه شنبه 07 شهریور 1385, 08:36 صبح
پس با این اوصاف برنامه نویس یه مشکل اساسی داره .
پس دلیل اینکه خیلی از دوستانمون دیگه نمی آیند به خاطر اینه که اصلا نمی تونن وارد سایت بشن .
.
مخصوصا بعد از یه مدت که کلا سایت تعطیل بود، احتمالا فکر میکنن دوباره سایت down شده

mahdi_negahi
سه شنبه 07 شهریور 1385, 10:50 صبح
بابا الان چند روزه یک سری عکسها را هم نمی یارد و تازه روی یک لینک هم که کلیک میکم بعضی وقتها اصلا کار نمیکند یک کاری تو رو خدا بکنید

oxygenws
سه شنبه 07 شهریور 1385, 10:58 صبح
بابا الان چند روزه یک سری عکسها را هم نمی یارد و تازه روی یک لینک هم که کلیک میکم بعضی وقتها اصلا کار نمیکند یک کاری تو رو خدا بکنید
مشکل از "کش" شما یا ISP تون هست.
جایی که عکس نمی یومد، CTRL+F5 بزنید.

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 00:20 صبح
من اصلا" مشکل ندارم. ( ADSL ParsOnLine )

Armanprogrammer
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 10:32 صبح
آقا امروز دیگه بدتر از همیشه شده هر بار که وارد link ای میشم سورس نوشته هارو نشون میده

arshia_
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 16:38 عصر
تا دیروز یه مشکل دیگه هم داشت و اون اینکه وقتی ورود می کردی به جای رفتن به صفحه اصلی دوباره درخواست ورود مجدد می کرد و یا خطا می داد
امروز این مشکل رفع شده و تبریک می گم
دوباره سایت داره بدون مشکل می شه

sarami
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 17:06 عصر
منم دارم از ADSl پارس آنلاین استفاده میکنم سری اول از بالا لاگین کردم مشکل داشت چندین بار و به طرق مختلف و با صرف سمجات تونستم لاگین کنم. بعد از بار اول دیگه خدارو شکر 2 ماهه اصلا مشکلی ندارم.البته اگه تیک زخیره ی یوزر و پیورد رو زده باشم

hamed jalili
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 21:37 عصر
این برنامه نویس ظاهرا یه مشکل اساسی داره که باید هرچه زود تر حلش کنیم تا این مشکلات رو نداشته باشیم .

آقا امروز دیگه بدتر از همیشه شده هر بار که وارد link ای میشم سورس نوشته هارو نشون میده

آرمان جان
فکر نمی کنم این مشکل برنامه نویس باشه احتمالا از سیستم شما باشه ، من هم بعضی وقتا این مشکل رو البته با سایت های دیگه داشتم که اکثرا از سیستم من بود ولی بعضی وقتا به نظرم از خود سایت بود شاید در مورد شما هم از سیستمتون باشه ؛ یه برسی انجام بدین . :چشمک: :قهقهه:

.

powerboy2988
چهارشنبه 08 شهریور 1385, 22:03 عصر
منم مشکل دارم همش سره لاگین کردن اذیت می کنه چرا این فنتیه؟

Armanprogrammer
شنبه 11 شهریور 1385, 18:40 عصر
آقای وحید جلیلی شما نمیخواد اینو گوشزد کنین من از چند کامپیوتر مختلف با چند isp مختلف امتحان کردم البته امروز مشکل نداره

fatimah
شنبه 11 شهریور 1385, 23:28 عصر
سلام . باید چی کار کنیم تا هر دفعه خیلی راحت وارد برنامه نویس بشیم ؟ اخه من بعد از هر بار کانکت شدن به سایت باید برای بهجا آوردن نذرم برم دو رکعت نماز بخونم ...........

oxygenws
یک شنبه 12 شهریور 1385, 08:06 صبح
من متاسفانه(!!) دارم قضیه رو پیگیری می کنم، اگر دسترسی داشتم، مشکل برطرف می شد، مشکل اینجاست که من هیچ دسترسی ای (به سرور) ندارم!!