PDA

View Full Version : خراب شدن سایت بعد از یک سال

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:27 عصر
با سلام . من بعد از یک سال ، سایتم دچار مشکل شده . همه صفحات بهم ریخته . آدرس سایت هم : ifixi.ir
من این سایت از نمونه خارجیش یعنی ifixit.com ساخته بودم . در حالیکه تمام فایل های css و js رو هاست خودم آپلود کردم . یعنی هیچ لینکی به سایت اصلیش نداشت . اما الان که سایت اصلی تغییر ظاهر داده ، سایت من هم بهم ریخته . نمی دونم چطور شده که انگار از یه جایی به سایت خارجیش ارتباط داشته . می شه لطفا کمکم کنید؟

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:28 عصر
اشتباه شد . ادرس سایت خارجیش ifixit.com

Mag-Mag
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:44 عصر
سلام
ببین اینجوری که من دیدم با فایر باگ
کدهای css , js سرجاش هستند
مثلا عکس هات هم هستتند ام توی سایت لود نمیشن
اگه ادرسشون رو بزنی باز میشن

مثلا : http://ifixi.ir/static/images/cart-products/qeqbm.jpg

ببین اگر خودت تغییری در کدهات دادی برگردونشون
اگر هم ندادی به نظر من دسترسی شاخه static رو چک کن ببین دسترسیش برای یوزر iis باز باشه
در کل مطمئن باش ربطی به اون سایت نداره

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:48 عصر
نه. من بعد از یک سال سایت دیدم ، متوجه شدم بهم ریخته . من هیچ کاریش نکردم . هیچ تغییری ندادم .
ببینید مثلا عکس ها رو لود نمی کنه اما این نوشته ها رو می ندازه روش : "how do i tell my husband i cheated (http://ifixi.ir/ShowProduct.aspx?NID=iIF-114-4)gpatterson.com (http://www.gpatterson.com/page/i-cheated-on-my.aspx) did my husband cheat"

اخه اینا چیه ؟ از کجا اومدن ؟ انگار فایل css هم از کار افتادن همش .
لطفا یکی کمک کنه

Mag-Mag
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:51 عصر
نه قایل css درسته
اون نوشته ها خاصیت alt تگ img هستند که وقتی عکس لوئ نمیشه
مرورگر اونو نشون نمیده

به نظر من احتمال اول چون عکس ها مستقیم باز میشن
اما در سایت باز نمیشن
بحث دسترسی هست
باید به پشتیبانی هاستتون زنگ بزنید و بگید به پوشه static که عکس هاتون در اون مسیره دسترسی کامل بده

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 12:54 عصر
من دسترسی هاش خودم باز گذاشتم . در ضمن ، اخه چرا تو این یک سال هیچ مشکلی نبود ، نه تو هاست نه تو سیستم خودم و لوکال . ؟؟؟؟
چرا الان این طور شده؟؟؟؟

Mag-Mag
سه شنبه 19 آبان 1394, 13:03 عصر
نمی دونم
من خودم بیشتر به دسترسی شک داشتم
اگه از اون مطمئنید باید کدهاتونوبشینید بررسی کنید

اتفاقای عجیب غریب زیاد میافته توی دنیای برنامه نویسی

کامپیوتر برای همه باهوش و بدن اشتباست بجز برنامه نویس ها
برای ما
زبون نفهم تر از کامپیوتر چیزی وجود نداره

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 15:33 عصر
از دوستان ، کسی نظری نداره ؟

elena2007
سه شنبه 19 آبان 1394, 19:42 عصر
هیچکس ???

ahmad156
سه شنبه 19 آبان 1394, 20:35 عصر
همون طور که دوستمون گفتن فایل ها وجود ندارن و یکی از فایل ها هم، آدرسش ف ی ل ت ر شده (conversion.js)

elena2007
پنج شنبه 21 آبان 1394, 12:29 عصر
مهندس ، آخه همه فایل های من سر جاشه . هیچی پاک نشده . فقط اون فایل js بله ف ی ل ت ر شده . الان من باید چیکار کنم .؟؟؟

elena2007
پنج شنبه 21 آبان 1394, 22:26 عصر
کسی نیست ؟:ناراحت:

ahmad156
پنج شنبه 21 آبان 1394, 23:26 عصر
پروتکل HTTP که اشتباه نمیکنه !!!!! داره خطای 404 میده یعنی فایل با آدرس مورد نظر وجود نداره.آدرس فایل رو چک کنین

elena2007
پنج شنبه 21 آبان 1394, 23:51 عصر
پروتکل HTTP که اشتباه نمیکنه !!!!! داره خطای 404 میده یعنی فایل با آدرس مورد نظر وجود نداره.آدرس فایل رو چک کنین
آخه کدوم فایلم ؟ لطفا آدرس یکیش بنویسید

ahmad156
جمعه 22 آبان 1394, 00:13 صبح
شما اگر دقت کنین به آدرس فایل هاتون، متوجه میشین که آدرسش بهم ریخته و آدرس درستی نداره

elena2007
جمعه 22 آبان 1394, 00:36 صبح
شما اگر دقت کنین به آدرس فایل هاتون، متوجه میشین که آدرسش بهم ریخته و آدرس درستی نداره

مشکل منم همینه دیگه. نمیدونم چرا اینجوری شده، اون نوشته های اضافی از کجا اضافه میشن.من حتی رو لوکال هم تست کردم. حتی تمام فایل های جاوا برداشتم، تا ببینم مشکل حل میشه یا نه، ولی فایده ای نداشت، اون نوشته ها خود به خود اضافه میشن. دیگه بریدم

ahmad156
جمعه 22 آبان 1394, 00:42 صبح
چیزی که به نظرم میرسه و طبق تجربه، احتمالاً یه تگ جابجا شده،یا درست بسته نشده اگر این 2 مورد نباشه بدون دیدن کل پروژه نمیشه نظر داد

elena2007
جمعه 22 آبان 1394, 07:34 صبح
چیزی که به نظرم میرسه و طبق تجربه، احتمالاً یه تگ جابجا شده،یا درست بسته نشده اگر این 2 مورد نباشه بدون دیدن کل پروژه نمیشه نظر داد
بعد اینکه تقریبا یک سال روی هاست، درست کار کردن، تازه یادش افتاده که تگ مشکل داره؟ اونم تو کل صفحات سایت ؟
باشه من براتون چند تا از فرم ها و مسترپیج اینجا می زارم شاید گره کارم باز بشه. ممنون

elena2007
جمعه 22 آبان 1394, 08:12 صبح
مستر پیجم + صفحه اول + بکات دیتابیس
http://uplod.ir/r7jjhds4bi0k/ifixi.rar.htm
آپلود کردم . ممنون

aminmousavi
جمعه 22 آبان 1394, 13:09 عصر
سلام دوست عزیز . شما دیتا هایی که در دیتابیس دارین مشکل دار شده ، کد و چیزهای دیگه مشکلی ندارن .
مثلا برین فیلد Pix رو در جدول Product ببینید ، دقیقا همون کدهایی که نمیدونستید از کجا اومدن در اینجا ذخیره شدن ! (فقط بررسی هم کنید این اتفاق از طریق حمله به سایت رخ داده یا هاستی که داشتین ویروس داشته چون به نظر نمیاد کاربر دیتاها رو تغییر داده باشه)

elena2007
شنبه 23 آبان 1394, 09:06 صبح
سلام دوست عزیز . شما دیتا هایی که در دیتابیس دارین مشکل دار شده ، کد و چیزهای دیگه مشکلی ندارن .
مثلا برین فیلد Pix رو در جدول Product ببینید ، دقیقا همون کدهایی که نمیدونستید از کجا اومدن در اینجا ذخیره شدن ! (فقط بررسی هم کنید این اتفاق از طریق حمله به سایت رخ داده یا هاستی که داشتین ویروس داشته چون به نظر نمیاد کاربر دیتاها رو تغییر داده باشه)

واقعا ممنون . بله تو دیتابیس ، تو تمامی فیلد ها ، کد های html اضافی تزریق شده بود . با پاک کردنشون ، سایت بالا اومد .
فقط من نمی دونم دلیلش چی بود . از هاست نباید باشه ، چون رو همون هاست من هشت تا سایت دیگه دارم ولی اونا این مشکل نداشتن . میشه چند تا راه امنیتی به من بگین تا اونا رو بررسی و اعمال کنم برای امنیت بیشتر سایتم؟؟؟
ممنون می شم

پیام حیاتی
شنبه 23 آبان 1394, 13:07 عصر
https://cse.google.com/cse?cx=013493258683483688568:xhfa6ctm1ki&q=security%20in%20asp.net#gsc.tab=0&gsc.q=security%20in%20asp.net&gsc.page=1