PDA

View Full Version : سوال: فیلتر کمبوباکس ها

choghok
چهارشنبه 20 آبان 1394, 13:53 عصر
به نام خدا

با سلام
من دیتابیسی برای ساماندهی کاری که فعلا دارم انجام می دم تهیه کردم. کار من بحث ثبت مقالات جدید و انجام امور دفتری یک مجله هست.

سه فرم و جدول اصلی دارم که یکی مربوط به مشخصات افراد پژوهشگر (نویسنده یا داور) هست. فرم دوم مربوط به ثبت یک مقاله هست و فرم سوم مربوط

به ثبت وضعیت های جدید (ارسال به داوری، قرار گرفتن در نوبت چاپ و ...). مشکلی که دارم اینه که
1- می خوام در فرم ثبت وضعیت جدید زمانی که بخشی از اسم یک نفر رو وارد می کنم، در حین تایپ، اشخاصی که کاراکترهای وارد شده در نامشون

وجود داره فیلتر بشن و فقط اونا بعنوان آیتم های کمبوباکس نشون داده بشن.
2- می خوام با انتخاب نام نویسنده، مقالات اون شخص از جدول فهرست مقالات فیلتر بشن و در کمبوباکس بعدی نشون داده بشن و مقالات دیگه نشون

داده نشه.
ممنون می شم اگر کسی بهم کمک کنه، دیروز خیلی وقت گذاشتم و سرچ کردم و نمونه ها رو دیدم و... اما به نتیجه ای نرسیدم. با تشکر

صرفاً جهت اطلاع:
tblArticle_Submission و frmArticle_Submission ------> ثبت مقالات جدید
tblNaghd و frmNaghd ------> جهت ثبت وضعیت جدید مقالات
tblPersons و frmPersons -----> جهت ثبت اشخاص (داور یا نویسنده)

فایل پروژه: http://s3.picofile.com/file/8222162176/DBofJournal.zip.html

Rasool-GH
چهارشنبه 20 آبان 1394, 20:40 عصر
سلام نمونه ای که قرار دادین رفرنسش همراهش نیست و قابل اجرا نیست
برای اینکه بتونید هر کمبو را نسبت به کمبو قبلی فیلتر کنید راه ساده اون در مثال اونده . اگر منظورتون این باشه

najafi87
پنج شنبه 21 آبان 1394, 07:11 صبح
با سلام
قسمت اول سوالتون اینجاست (زدن قسمتی از نام و کامل شدن خودکار آن)
و قسمت دوم هم که در پست قبلی جواب داده شده (فیلتر شدن یک کمبو بر اساس کمبوی دیگر)
اینم یه نمونه فول
136673
در نمونه پست قبلی باید ابتدای نام را وارد کنید تا کمبو خودکار فیلتر شود اما در این نمونه حتی اگر قسمتی از هر بخش نام را وارد کنید کمبو نامهای متناظر را خواهد اورد.
ضمنا باید از اقای امیری بابت طراحی این کمبو تشکر کرد

Rasool-GH
پنج شنبه 21 آبان 1394, 07:33 صبح
ماژول جناب امیری بسیار کار امد و عالی هست . واقعا زحمت کشیدن