PDA

View Full Version : مشکل در چاپ فرم توسط دستور window.open

sg.programmer
شنبه 23 آبان 1394, 22:24 عصر
سلام چطور آدرس بالای درج شده توسط دستور window.open را حذف کنم که تو پرینت ظاهر نشه؟

آیا روش بهتری برای چاپ فاکتور (رستوران) وجود داره؟ با دستگاه حرارتی.

چرا فونت اش موقع چاپ تغییر میکند؟

aminmousavi
یک شنبه 24 آبان 1394, 04:55 صبح
سلام دوست عزیز . برای چاپ فاکتور که حتما باید استاندارد چاپ بشه ، بهتره ازابزار های گزارش ساز استفاده کنید ، مثل کریستال ریپورت یا ...
اگر هم مایل نستید با گزارش ساز کار کنید اطلاعات رو روی یک pdf ذخیره کنید و بزارید pdf رو پرینت بگیره .
اگر بخواید با html خالی که خودتون میسازید فاکتور چاپ کنید عملا غیرممکن هست خروجی کار مناسب باشه .

sg.programmer
یک شنبه 24 آبان 1394, 15:01 عصر
تشکر مهندس ولی با کریستال و ... که موقع چاپ اون قالب کریستال را کاربر میتونه ببینه آیا راهی هست که فقط فرم سفید بدون کادر مربوط به کریستال نمایش داده بشه؟

aminmousavi
یک شنبه 24 آبان 1394, 15:11 عصر
خواهش میکنم ، یک کادر داره خود کریستال که میشه customize اش کرد حتی به شکلی که اسمی از crystal report هم نباشه ، اما تاحالا سعی نکردم کل کادر رو بردارم نمیدونم میشه یا نه.
چیزی هایی که خودم customize میکنم : گزینه : پرینت ، export ، صفحه بندی ، زوم . بغیر از اینها چیز دیگه ای نیست .

sg.programmer
دوشنبه 25 آبان 1394, 20:55 عصر
تشکر آقای aminmousavi (http://barnamenevis.org/member.php?338620-aminmousavi)
آیا ممکنه مستقیم بدون نمایش فرم گزارش به کاربر پرینت را ارسال کرد؟ کلاینت مستقیما گزارش را ارسال کنه
تو این قسمت به نتیجه ای نرسیدن - آیا چنین کاری انجام شده است؟

http://forums.asp.net/t/1074317.aspx?Sending+print+directly+to+the+client+ printer+without+showing+print+dialog+in+crystal+re ports

I m creating a asp.net web application. I want to print crystal report directly without viewing. It works fine when I run it in development pc. If i run it client pc then shows the error message "Invalid printer specified". Please help me.....
Here is my code:

PrintDocument pd = new PrintDocument();
txtpname.Text = hvalue.Value;
vHostAdd =
string pName = pd.PrinterSettings.PrinterName.Trim();
ReportDocument rd = new ReportDocument();
string vHostAdd = GetIpAddress();if (HttpContext.Current.Request.UserHostAddress == "127.0.0.1")"";
else
vHostAdd =
vPrinterName = vHostAdd + txtpname.Text;
rd.FileName = Server.MapPath(
rd.Load(rd.FileName);
rd.PrintOptions.PrinterName = vPrinterName;
@"\\" + vHostAdd + "\\";@"~/CrystalReport.rpt");// "hp LaserJet 1300 PCL 6";// vPrinterName;
rd.PrintToPrinter(1,
false, 0, 100);