PDA

View Full Version : سوال: محاسبه حقوق کارمند

fatemeh_fkh
یک شنبه 24 آبان 1394, 17:36 عصر
با سلام

در مورد این برنامه سوال داشتم http://uupload.ir/files/6dg7_1.png

من برای این برنامه یک کلاس کارمند تعریف کردم حالا باید داخل کلاس یک تابع حقوق خالص تعریف کنم که برای محاسبه ی تابع حقوق خالص باید به این ترتیب عمل کنم

حقوق خالص=حقوق ناخالص-بیمه-مالیات
برای به دست آوردن بیمه باید طبق این دستورات برم
1.اگر بیمه تامین اجتماعی بود 7%حقوق ناخالص واگر خدمات درمانی بود8% حقوق ناخالص و اگرطلایی بود9% حقوق ناخالص به بیمه تعلق میگیرد
برای به دست آورن مالیات هم 10% حقوق ناخالص به مالیات تعلق میگیرد.
دوستان هر کسی بلده کمکم کنه که برای به دست آوردن بیمه و مالیات چکار کنم که ارور نده:گریه::ناراحت:

اگه میتونید کدشو بنویسید ممنون میشم البته با توجه به فرم:ناراحت:

Vidico
یک شنبه 24 آبان 1394, 18:03 عصر
با سلام

در مورد این برنامه سوال داشتم http://uupload.ir/files/6dg7_1.png

من برای این برنامه یک کلاس کارمند تعریف کردم حالا باید داخل کلاس یک تابع حقوق خالص تعریف کنم که برای محاسبه ی تابع حقوق خالص باید به این ترتیب عمل کنم

حقوق خالص=حقوق ناخالص-بیمه-مالیات
برای به دست آوردن بیمه باید طبق این دستورات برم
1.اگر بیمه تامین اجتماعی بود 7%حقوق ناخالص واگر خدمات درمانی بود8% حقوق ناخالص و اگرطلایی بود9% حقوق ناخالص به بیمه تعلق میگیرد
برای به دست آورن مالیات هم 10% حقوق ناخالص به مالیات تعلق میگیرد.
دوستان هر کسی بلده کمکم کنه که برای به دست آوردن بیمه و مالیات چکار کنم که ارور نده:گریه::ناراحت:

اگه میتونید کدشو بنویسید ممنون میشم البته با توجه به فرم:ناراحت:

دوست عزیز محاسبه حقوق به مسائلی زیادی بستگی داره، فقط بیمه و مالیات نیست
در ضمن مالیات بر حقوق سال 94 اگر حقوق بالای 1150000 تومان بود ده درصد کل حقوق مالیات میخوره

خوب طبق تصویر پیوستی شما، شما باید اول چک کنی که توی رادیو باکس هات کدومش فعال هست، طبق اون بیایی محاسبه کنی
فقط یه درصد گیری ساده هست

fatemeh_fkh
یک شنبه 24 آبان 1394, 19:54 عصر
دوست عزیز محاسبه حقوق به مسائلی زیادی بستگی داره، فقط بیمه و مالیات نیست
در ضمن مالیات بر حقوق سال 94 اگر حقوق بالای 1150000 تومان بود ده درصد کل حقوق مالیات میخوره

خوب طبق تصویر پیوستی شما، شما باید اول چک کنی که توی رادیو باکس هات کدومش فعال هست، طبق اون بیایی محاسبه کنی
فقط یه درصد گیری ساده هست

با تشکر دوست عزیز این برنامه در اون حد حرفه ای نیست :چشمک: فقط چون استاد خواسته حقوق اصلی در تابع محاسبه بشه من نمیدونم چطور واسه ی بیمه رادیو باکس هارو چک کنم
اون قسمتی که رادیو باکس باید چک بشه باید در کلاس نوشته بشه یا در قسمت main برنامه؟
من کد اون قسمت رو هم نوشتم ولی وقتی ثبت رو میزنم مقدار بیشتری از حقوق ناخالص رو بهم میده باید چکار کنم؟
اگه میتونید ایمیلتون رو برام بزارید براتون بفرستم ببینید مشکلش کجاست:گریه:

Vidico
یک شنبه 24 آبان 1394, 20:31 عصر
با تشکر دوست عزیز این برنامه در اون حد حرفه ای نیست :چشمک: فقط چون استاد خواسته حقوق اصلی در تابع محاسبه بشه من نمیدونم چطور واسه ی بیمه رادیو باکس هارو چک کنم
اون قسمتی که رادیو باکس باید چک بشه باید در کلاس نوشته بشه یا در قسمت main برنامه؟
من کد اون قسمت رو هم نوشتم ولی وقتی ثبت رو میزنم مقدار بیشتری از حقوق ناخالص رو بهم میده باید چکار کنم؟
اگه میتونید ایمیلتون رو برام بزارید براتون بفرستم ببینید مشکلش کجاست:گریه:

ببینید شما یه دکمه Button بذارید و در کدش چک کنید که کدوم رادیو باتون انتخاب شده

if (radioButton1.Checked) {
خوب اینجا مشخص میشه که تامین اجتماعی انتخاب شده
حالا بیا ورودی حقوق کل رو بگیر هفت درصد ازش کم کن و بذارش توی تکست باکست

}

fatemeh_fkh
دوشنبه 25 آبان 1394, 18:50 عصر
ببینید شما یه دکمه Button بذارید و در کدش چک کنید که کدوم رادیو باتون انتخاب شده

if (radioButton1.Checked) {
خوب اینجا مشخص میشه که تامین اجتماعی انتخاب شده
حالا بیا ورودی حقوق کل رو بگیر هفت درصد ازش کم کن و بذارش توی تکست باکست

}

مرسی دوست عزیز مشکل حل شد :لبخندساده: