PDA

View Full Version : آموزش فلش

mghomeishy2010
جمعه 03 شهریور 1385, 10:34 صبح
با عرض پوزش از دوستان عزیز
به دلیل اینکه تعداد کارکترهای این متن از 30000 کارکتر بیشتر بود مجبور به اپلود اون شدم.
از این لیک (http://daneshjoocn.persiangig.com/document/Flash_article.pdf)میتونین دانلود (http://daneshjoocn.persiangig.com/document/Flash_article.pdf)کینین

somayekh
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 20:59 عصر
Hi in ke not found mide

hamedinho
جمعه 24 شهریور 1385, 00:19 صبح
چه می کنه این فایل
من دیگه خدای فلشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بابا لینک رو درست کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Asad.Safari
جمعه 24 شهریور 1385, 14:46 عصر
من دیگه خدای فلشم

فلش چیه که دیگه شما خداش باشی !

هر کسی که نمی تونه برنامه نویسی کنه میره سمت فلش !

موفق باشید

Noob-Saibot
جمعه 24 شهریور 1385, 15:32 عصر

موفق باشید

با سلام به همگی.
چرا این حرف رو میزنی. کی میگه که هر کی نمی تونه برنامه نویسی کنه می ره سراع فلش. خیلی حرف مسخره ای بود. می خواهید بگم دیگه ورژن جدید رو نزنند. پسر خوب حتی برنامه Paint که برای ویندوز طراحی شده دارای هدفیه. یکم به این موضع فکر کن.

mfsh_1369
جمعه 24 شهریور 1385, 20:52 عصر
نوشته شده توسط SIR_asad

شما با زدن چنین حرفی به تمام کسانی که در این بخش فعالیت می کنند خواسته یا ناخواسته توهین کردید . به گفته ی دوستمون هر نرم افزاری برای هدفی ساخته شده.

Asad.Safari
شنبه 25 شهریور 1385, 14:56 عصر
شما با زدن چنین حرفی به تمام کسانی که در این بخش فعالیت می کنند خواسته یا ناخواسته توهین کردید . به گفته ی دوستمون هر نرم افزاری برای هدفی ساخته شده.

من قصدم توهین نبود !

فقط خواستم بگم که مهارت تو همچین چیزهای سطح پایینی شاهکار نمی باشد !

Noob-Saibot
شنبه 25 شهریور 1385, 16:27 عصر
با سلام به شما.
اول اینکه شما کسی نیستی که بگی این برنامه در چه سطحیه. دوم اینکه برو کار های بسیار قوی فلش رو ببین بعدا بیا این حرف رو بزن. سوما به قول دوستمون شما توهین کردی دیگه به غیر از این کار و هدف من چیز دیگه از این برخورد شما رو ندیدم. دوست من هر سال یه سمینار در دپارتمان Macromedia برقرار میشد. البته دیگه نمیشه به همون دلیلی که همه می دونند. چون Macromedia دیگه وجود نداره. منظور این بود که جتی تیم ساخت این برنامه خودشون موندند که چه جوری با این برنامه این قدر کار های بزرگ انجام می دند. به این کلیپ های معمولی و کار های پیش و پا افتاده ایران نگاه نکن. برو کار های واقعی که با فلش ساخته میشه رو ببین که مثلا با یک مربع و اکشن اسکریپت چنان می سازند که دارای بعد و حجم و حتی به صورت برنامه نویسی بزرگ و کوچیک و رنگ های مختلف میشه. آقای Sir_asad اکشن اسکریپت از دو برنامه جاوا و برنامه تجت زبان C استخراج شده. پس فکر نمی کنم چیز بدی باشه. برای مثال سایت های بازی های فلش رو ببین که چگونه با این نرم افزار شی گرا توانسته اند کار های بزرگ انجام بدن.

majid325
شنبه 25 شهریور 1385, 16:39 عصر
آقا بالاخره وضعییت لینک چی شد.....یک به داد لینک برسه....

falagh
سه شنبه 28 شهریور 1385, 14:23 عصر
تورو خدا یکی به داد این لینک برسه این که هی not found می ده!!!!!!