PDA

View Full Version : سوال: ثبت اطلاعات ویرایش شده

محمد مهدي
سه شنبه 26 آبان 1394, 11:37 صبح
با سلام خدمت دوستان محترم
یه سوال از عزیزان داشتم. اگر بخوایم اطلاعاتی را ویرایش کنیم برای نگهداری اطلاعاتی که ویرایش شده چکار باید کرد؟ بطور مثال نرم افزار نظام پیشنهادات را در نظر بگیرید. ممکنه پیشنهاد دهنده متن پیشنهاد را ویرایش کنه و تغییر بده در این حالت متنی که ویرایشروش انجام شده را چگونه ذخیره بشه و هر وقت پیشنهاد دهنده خواست بتونه متن قدیمی ترو ببینه؟

محمد مهدي
چهارشنبه 27 آبان 1394, 09:10 صبح
دوستان لطفا راهنمایی بفرمائید

amirzazadeh
پنج شنبه 28 آبان 1394, 15:32 عصر
سلام
من پيشنهاد ميكنم براي اينكار يك جدول به منظور ذخيره سازي تغييرات فيلدهاي مورد نظر ايجاد بشه و يك دكمه بر روي فرم كه با فشردن اون تغييرات ذخيره شده به صورت popup يا پيام نشون داه بشه.

محمد مهدي
سه شنبه 17 آذر 1394, 11:39 صبح
سلام
من پيشنهاد ميكنم براي اينكار يك جدول به منظور ذخيره سازي تغييرات فيلدهاي مورد نظر ايجاد بشه و يك دكمه بر روي فرم كه با فشردن اون تغييرات ذخيره شده به صورت popup يا پيام نشون داه بشه.
با سلام
میشه بیشتر راهنمایی کنید یا نمونه بذارید:بوس:

Rasool-GH
سه شنبه 17 آذر 1394, 12:18 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
یه سوال از عزیزان داشتم. اگر بخوایم اطلاعاتی را ویرایش کنیم برای نگهداری اطلاعاتی که ویرایش شده چکار باید کرد؟ بطور مثال نرم افزار نظام پیشنهادات را در نظر بگیرید. ممکنه پیشنهاد دهنده متن پیشنهاد را ویرایش کنه و تغییر بده در این حالت متنی که ویرایشروش انجام شده را چگونه ذخیره بشه و هر وقت پیشنهاد دهنده خواست بتونه متن قدیمی ترو ببینه؟
به نظرم بهتره که یک رکورد جدید ایجاد بشه و همه رکوردها با یک شماره واحد به هم مربوط باشه . مثلا با شماره نامه .
با این کار چندین رکورد با یک شماره نامه خواهید داشت که اخرین رکورد از نظر شماره معتبر خواهد بود

محمد مهدي
سه شنبه 17 آذر 1394, 13:06 عصر
به نظرم بهتره که یک رکورد جدید ایجاد بشه و همه رکوردها با یک شماره واحد به هم مربوط باشه . مثلا با شماره نامه .
با این کار چندین رکورد با یک شماره نامه خواهید داشت که اخرین رکورد از نظر شماره معتبر خواهد بود
همانطور که در عکس میبینید یک پیشنهاد که توسط پیشنهاد دهنده چندبار ویرایش شده و هربار ویرایش قبلی ( که در زیر عکس مشخصه) ذخیره شده و متنی هم که ویرایش شده به رنگ زرد در اومده. چطور میشه اینکارو کرد. آقا رسول من متوجه راه حل شما هم نشدم.
بابت مخدوش کردن تصویر عذرخواهی میکنم.