PDA

View Full Version : حرفه ای: اخطار موقع اجرای سایت

programmer755
چهارشنبه 27 آبان 1394, 09:47 صبح
سلام دوستان
من سایتمو آپلود کردم رو هاست موقعی که میخوام سایتمو باز کنم این اخطار رو میبینم :
Keyword not supported: 'server'.وقتی یه سایت ساده با یک page رو هاست قرار میدم سایت میاد بالا اما وقتی سایت اصلی رو میزارم همچین اخطاری میده
شرکت هاستینگ میگه تنظیمات connection string مشکلی نداره باید به دنبال مشکل تو سایتت باشی
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

anvar
چهارشنبه 27 آبان 1394, 19:45 عصر
کانکشن استرینگتون رو با سایت زیر کنترل کنید (بعضی از هاستینگ ها حرف مفت زیاد میزنن) - خطای شما 100 درصد مربوط به کانکشن استرینگه
http://www.connectionstrings.com/sqlconnection/

programmer755
پنج شنبه 28 آبان 1394, 08:26 صبح
این کانکشت استرینگ منه :
<add name="mytEntities2" connectionString = "server=127.0.0.1 ;Database=DataBaseName;User ID=UserID;Password=UserPassword " providerName="System.Data.EntityClient"
/>

وقتی پارامتر اولserver باشه خطا اینه :Keyword not supported: 'server'.

وقتی پارامتر Databaseباشه خطا اینه : Keyword not supported: 'Database'.
وقتی پارامتر User IDباشه خطا اینه : Keyword not supported: 'User ID'.

sadegh.te
پنج شنبه 28 آبان 1394, 09:04 صبح
این کانکشت استرینگ منه :
<add name="mytEntities2" connectionString = "server=127.0.0.1 ;Database=DataBaseName;User ID=UserID;Password=UserPassword " providerName="System.Data.EntityClient"
/>

وقتی پارامتر اولserver باشه خطا اینه :Keyword not supported: 'server'.

وقتی پارامتر Databaseباشه خطا اینه : Keyword not supported: 'Database'.
وقتی پارامتر User IDباشه خطا اینه : Keyword not supported: 'User ID'.

خوب دوست عزیز برای server شما فقط ip رو وارد کردین بعد از ip باید شماره پورت هم وارد بشه.

بیا بجای server اینو بنویسید البته این فقط یه مثاله شما ip و پورت خودتو بجای این اعداد بزار

Data Source=74.63.251.194,1533;

programmer755
پنج شنبه 28 آبان 1394, 09:19 صبح
همین کار رو انجام دادم این اخطار میاد :
Keyword not supported: 'data source'.

anvar
پنج شنبه 28 آبان 1394, 09:23 صبح
بجای server از Data Source و به جای Database از Initial Catalog استفاده کنید (از لینک بالا اتصال با استفاده از آدرس IP رو مطالعه کنید) پورت پش فرض هم 1433 میشه

programmer755
پنج شنبه 28 آبان 1394, 09:57 صبح
نشد !
باز هم همین اخطار میاد ‍‍!
وقتی یه سایت ساده که asp empty website بوده رو به دیتا بیس وصل میکنم و رو هاست آپ میکنم با همین کانکشن استرینگ سایت میاد بالا
اما سایت خودم که asp web form site بوده و از اول تنظیمات membership داشته همچین اخطاری میده

anvar
پنج شنبه 28 آبان 1394, 10:21 صبح
ببین این پست جواب میده
http://stackoverflow.com/questions/1404268/keyword-not-supported-data-source